В AstraZeneca відреагували на скандал із утворенням тромбів у щеплених

Дата публікації
Перегляди
7639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В AstraZeneca відреагували на скандал із утворенням тромбів у щеплених

Фото: Associated Press

Експерти проаналізували дані 17 млн людей, щеплених препаратом від AstraZeneca.

Розроблена компанією AstraZeneca вакцина від COVID-19 не спричиняє тромбоемболічні ускладнення. Про це свідчить аналіз даних понад 17 млн ​​людей, які щепилися цим препаратом.

Відповідну заяву в неділю, 14 березня, оприлюднили на сайті британсько-шведського виробника.

"У зв'язку зі стурбованістю щодо випадків утворення тромбів AstraZeneca хотіла б підтвердити засновану на наукових даних безпеку своєї вакцини від COVID-19", - наголошують у компанії.

Зазначається, що станом на 8 березня серед 17 млн щеплених в ЄС та Великій Британії зареєстрували 15 випадків ТГВ (тромбозу глибоких вен) та 22 випадки ТЕЛА (тромбоемболії легеневої артерії).

"Кількість випадків утворення тромбів, зареєстрованих в цій групі, нижча, ніж сотні випадків, на які можна було б очікувати серед населення загалом. Природа пандемії призвела до підвищеної уваги в окремих випадках", - зауважила медекспертка Енн Тейлор.

Додамо, що вакцина від AstraZeneca вже отримала дозвіл на продаж або екстрене використання в більш ніж 70 країнах на шести континентах.

"Щодо якості також немає підтверджених проблем, пов'язаних з будь-якою партією нашої вакцини, використовуваної в Європі та світі. Додаткове тестування проводилося і проводиться нами і незалежними європейськими органами охорони здоров'я, і ​​досі жодне з повторних досліджень не виявило причин для занепокоєння", - наголосили в AstraZeneca. 

Нагадаємо, що у низці країн ЄС, зокрема в Данії, Норвегії, Ісландії, Таїланді, Італії, Австрії, Люксембурзі, Болгарії, Естонії, Литві, Латвії та Ірландії, призупинили вакцинацію препаратом від AstraZeneca на час розслідування випадків утворення у щеплених тромбів. Детальніше - за посиланням.

Новини світу: доказів спричинення тромбозу вакциною "АстраЗенека" не знайдено

Новини світу: доказів спричинення тромбозу вакциною "АстраЗенека" не знайдено

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
7639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація