Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії автомобілем задавили на смерть 20 кенгуру та їхніх дитинчат

Місцеві мешканці шоковані.

В австралійському штаті Новий Південний Уельс невідомі вбили 20 кенгуру, задавивши їх машиною.

Про це пише CNN.

Кенгуру, у тому числі їхні дитинчата, були вбиті пізно в суботу за місцевим часом у сільській місцевості Тура Біч. Багато тварин були знайдені мертвими на газонах будинків місцевих жителів наступного ранку. 

Джанін Грін, волонтер з групи порятунку дикої природи WIRES, заявила в понеділок, що вона ніколи не бачила нічого подібного за 20 років роботи в організації. За її словами, троє дитинчат кенгуру, які пережили масове вбивство, залишаються на піклуванні волонтерів.

"Мешканці були просто приголомшені, тому що вони прокинулися в неділю вранці і знайшли тіла мертвих (кенгуру), розкидані по всіх газонах", - сказав Грін.

"Кенгуру - частина їхньої громади. Вони жили там завжди. Вони всі звикли до того, що кенгуру стрибає вгору і вниз вулицею. Для когось здійснювати подібне масове вбивство – це просто неймовірно", – додала вона.

Поліція розслідує цю справу і звернулося до усіх, хто щось знає про те, що сталося, із закликом надати інформацію місцевим детективам.

Нагадаємо, в Австралії поширилась паніка через раптові смерті близько 45 валабі за один тиждень, через що у активістів з’явилися підозри про можливе отруєння.Зазначається, що перших мертвих валабі знайшли екологічні активісти ще 21 серпня. З того часу кожного дня вони знаходили трупи тварин, серед яких і малі валабі. 

Відео У найзаселенішому штаті Австралії фермерам дозволили вбивати кенгуру

Причиною стала найбільша за останні півстоліття посуха, аби дикі тварини не позбавляли води худобу, влада Нового Південного Вельсу пішла на такий крок. Австралійські фермери порівнюють нинішню посуху з раковою пухлиною, що розростається, перетворює їхні угіддя на пустку та морить худобу.

У найзаселенішому штаті Австралії фермерам дозволили вбивати кенгуру

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції