В Чикаго заарештували 175 окупантів, які хотіли заночувати в парку

В Чикаго заарештували 175 окупантів, які хотіли заночувати в парку

Протести в рамках акції "Захопи Уолл-Стріт" / Фото: AFP

Учасникам акцій протесту не дали заночувати в парку і відвезли до відділків міліції.

В американському місті Чікагo, де поряд з іншими містами США проходять акції протесту проти жадібності корпорацій і несправедливою фінансової системи, минулої ночі заарештовані 175 людей.

За прикладом учасників громадської кампанії "Захопи Уолл-стріт", що набирає силу в Нью-Йорку, демонстранти в Чикаго пройшли маршем від будівлі Федерального резервного банку міста до Грант-парку, який в минулому вже використовувався в якості місця проведення акцій протесту. Зокрема, в 1968 році на його території проходили масштабні антивоєнні мітинги.

У суботньому марші взяли участь більше 2 тисяч осіб. Дійшовши до Грант-парку, вони розгорнули на його території наметове містечко. Однак, протестувальники були витіснені звідти поліцією на підставі місцевого закону, що забороняє перебувати в парку після опівночі. За словами офіційних представників правоохоронців, затримані 175 осіб відмовлялися залишати територію парку і "неодноразово ігнорували попередження поліції".

Рух "Захопи Уолл-стріт" почалося місяць тому, досягнувши кульмінації в минулу суботу. У сотнях міст світу пройшли мітинги і ходи, організовані за прикладом акцій протесту в Нью-Йорку. Чиказькі демонстранти протягом 23 днів пікетують будівлю Федерального резервного банку міста.

Акції вже пройшли в Окленді, Токіо, Тайбей, Парижі, Гонконзі, Афінах, Мадриді та інших містах. Загалом, протестні виступи проти фінансових корпорацій і економічної несправедливості планується провести у 951 місті у 82 країнах.

Читайте також:

Світові мегаполіси накрило хвилею масових демонстрацій: Рим потонув у вогні

Невдоволені американці беруть в облогу банкірів

У Нью-Йорку заарештували 700 противників бідності і безробіття

Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

Повʼязані теми:

Наступна публікація