Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В джунглях Аргентини виявили "місто" для нацистів-втікачів

Археологи знайшли порцеляновий посуд німецького виробництва і монети часів занепаду Третього рейху.

Аргентинські археологи виявили в лісах на північному сході країни комплекс будівель, які, ймовірно, що призначалися для таємного проживання німецьких нацистів після поразки Німеччини у Другій світовій війні, повідомляє "Дождь" з посиланням на місцеве видання Clarín.

Три напівзруйновані кам'яні споруди були виявлені на території національного парку "Тейю Куаре".

Перша будівля призначалося для проживання, друга - для зберігання речей і продуктів, а третя мала виконувати функції спостережного пункту. Всередині археологи виявили порцеляновий посуд німецького виробництва і монети часів занепаду Третього рейху.

На думку аргентинських фахівців, притулок в джунглях так і не було використано десятками втікачів, оскільки в Аргентині ті зрозуміли, що можуть спокійно жити у великих містах без побоювань за своє життя і свободу.

Після поразки Німеччини у Другій світовій війні німецькі нацисти спробували уникнути переслідування, виїхавши в країни Латинської Америки. Найбільш відомим втікачем в Аргентину став співробітник Гестапо Адольф Ейхман, якого вистежили і вивезли в Ізраїль у 1960 році співробітники "Моссада".

Нагадаємо, що раніше у Німеччині неонацисти випадково зібрали тисячі євро на боротьбу із самими собою

Залиште свій коментар

Вибір редакції