У Греції відновлять одне з семи чудес світу за 250 млн доларів

Ініціатори вважають, що це відновить потік туристів до країни, який дещо зменшився у зв'язку з подіями останніх років.

Греки планують відновити одне з див світу - статую Колоса Родоського. Про це повідомляє видання The Times.

Ініціатор цього, архітектор Аріс Паллас, вважає, що це відновить потік туристів до Родоса та буде корисним для "відчуття національної гідності", яке, на його думку, було дещо травмовано подіями останніх років.

Планується не просто відновити скульптуру, а зробити її ще більш вражаючою: за одним лише розміром вона має бути в п'ять разів більша оригіналу.

Також, згідно з проектом, статуя буде покрита сонячними батареями бронзового кольору. Усередині Колоса буде відкрито музей античності і бібліотека. Причому витрачені на спорудження Геліоса кошти, за розрахунками Палласа, можуть окупитися приблизно за сім років, насамперед за рахунок залучення туристів.

Приблизна вартість реалізації цього проекту - 270 мільйонів доларів. Кошти планують отримати від меценатів, яких привабить рекламна кампанія майбутнього дива.

Античний Колос простояв 65 років і був зруйнований в результаті родоського землетрусу в 222 або 226 році до нашої ери. Уламки статуї пролежали на землі більше тисячі років. За твердженнями, лише деякі могли обхопити обома руками великий палець руки статуї.

Окрім Колоса Родоського, до семи чудес світу належали піраміди єгипетських фараоніввисячі сади у Вавілоні, храм Артеміди в Ефесістатуя Зевса в ОлімпіїМавзолей в Галікарнасі і маяк на острові ФоросДо наших часів збереглась лише піраміда Хеопса.

У 2011 році було складено список нових чудес світу. До них увійшли джунглі Амазонії, бухта Халонг у В'єтнамі, унікальний комплекс водоспадів Ігуасу на кордоні Аргентини і Бразилії, найбільший острів Південної Кореї Чеджу, національний парк Комодо в Індонезії, найдовша підземна річка в світі Пуерто Принцеса на Філіппінах, Столова гора у ПАР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: