В Індії чоловік відрубав собі палець, бо проголосував не за ту партію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік дуже засмутився через свою помилку під час голосування.

Житель Індії Паван Кумар заявив, що відрубав свій вказівний палець через те, що він помилково проголосував не за ту партію, за яку збирався віддати свій голос. Він записав відео, яке стало вірусним, де розповів свою історію, передає видання ВВС.

За його словами, він помилково проголосував за керівну, націоналістичну партію влади Бхаратія Джаната (BJP), а планував голосувати за регіональну партію. Однак, Кумар заплутався у великій кількості символів на машині для голосування.

"Я хотів голосувати за слона, але помилково проголосував за квітку (символ Бхаратія Джаната. - ред.)", - розповів чоловік.

Мається на увазі, що на бюлетені поруч з ім'ям кожного кандидата ставлять партійний символ, бо не всі виборці вміють читати.

Символом Бхаратія Джаната є лотос, а слон є символом "Партії більшості народу" (BSP), яка представляє інтереси вихідців з нижчих каст.

Як відомо, в Індії традіційно палець кожного виборця позначається незмивним чорнилом після того, як вони голосують.

Пан Кумар проголосував на другому етапі виборів у четвер, 18 квітня, в Буландсхарі в північному штаті Уттар-Прадеш. 

Нагадаємо, 11 квітня повідомлялося, що більше 142 мільйонів індійців візьмуть участь у першій фазі парламентських виборів. А загалом голосування відбудеться для 900 мільйонів громадян Індії, що робить ці вибори найбільшими у світі.

ВідеоІндія і Пакистан обстріляли прикордонні села одне одного, є загиблі цивільні

З обох боків є жертви серед мирного населення. Індійська поліція повідомила - загинула жінка з двома дітьми. У їхній будинок влучив снаряд. Пакистанці - зі свого боку - розповіли про трьох вбитих селян і п’ятьох поранених. Також пакистанська армія заявила про двох вбитих у перестрілці військових. 

Індія і Пакистан обстріляли прикордонні села одне одного, є загиблі цивільні

Залиште свій коментар

Вибір редакції