Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії звільнили українських моряків із судна, що перевозило зброю

Апеляційний суд скасував винесений у 2016 році вирок екіпажу та охоронцям корабля.

Індійський суд у понеділок, 27 листопада, звільнив з-під варти 35 членів екіпажу американського судна, затриманого ще в 2013 році в територіальних водах Індії. Правоохоронці звинуватили екіпаж у незаконному перевезені зброї.

Апеляційний суд скасував винесений у 2016 році вирок екіпажу та охоронцям корабля. Серед заарештованих було загалом 35 осіб - українці, естонці, британці, індійці. У 2016 році чоловіки отримали покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.


Їхнє судно було затримане індійською береговою охороною поблизу берегів штату Таміл-Наду в жовтні 2013 року. На борту вилучили 35 автоматів та близько 5700 одиниць боєприпасів. Моряки не змогли надати дозвіл на легальне перевезення зброї а індійських територіальних водах.

Відео15 українських моряків живуть біля берегів Оману практично без засобів для існування


Індійський суд скасував вирок через брак доказів того, що судно порушило територіальні води Індії або становило будь-яку загрозу. Адвокат моряків заявив, що досі невідомо, чи будуть прокурори оскаржувати винесене рішення у верховному суді Індії. Власник судна - американська компанія AdvanFort - повідомив, що корабель було залучено до операції з боротьби з піратством, а в індійських водах він опинився, коли закінчилося пальне.

Раніше повідомлялося, що росіяни жорстоко підставили українських моряків у Нігерії. Моряків заарештували і звинуватили в незаконному обігу нафтопродуктів. Члени екіпажу всі звинувачення відкидають і називають помилковими. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції