В Італії 23-річній жінці помилково ввели шість доз вакцини Pfizer

В Італії 23-річній жінці помилково ввели шість доз вакцини Pfizer

Associated Press

Медик випадково наповнив шприц цілим флаконом препарату.

Одразу шість доз вакцини американської компанії Pfizer отримала 23-річна мешканка італійського міста Тоскана.

Про це розповіли у Сніданку з 1+1.

Медик випадково наповнив шприц цілим флаконом вакцини, що містить загалом шість доз. Свою помилку він усвідомив лише тоді, коли ввів препарат. Після щеплення лікарі добу спостерігали за пацієнткою. Після того, як не побачили жодних побічних реакцій, відправили додому. У лікарні ж провели внутрішнє розслідування і повідомили, що це була ненавмисна лікарська помилка.

Тим часом Малайзія від сьогодні, 12 травня, йде на загальнонаціональну самоізоляцію. Рішення ухвалила Рада національної безпеки. В країні забороняють усі громадські заходи, відвідування ресторанів, переміщення всередині штатів і районів. Переміщення між штатами та районами дозволені лише через роботу, екстрені випадки, медичні призначення, вакцинацю або для відвідування дружини або чоловіка. На такий крок влада пішла незадовго до того, як Малайзія мала свякувати  закінчення священного для мусульман місяця Рамадан.

У США вакцину Pfizer узаконили як придатну для підлітків - "COVID-дайджест"

У США вакцину Pfizer узаконили як придатну для підлітків - "COVID-дайджест"

Як повідомлялося, Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила ступінь небезпеки "індійського" штаму коронавірусу з потрійною мутацією. ВООЗ надала хворобі статус глобальної загрози. В "індійського" штаму одразу три мутації, а швидкість поширення дуже висока.