В Італії випустили фільм про "найбільшу брехню епохи - Голокост"

Дата публікації
Перегляди
3297
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Італії випустили фільм про "найбільшу брехню епохи - Голокост"

Жертвами винищення нацистами під час Другої світової стали мільйони євреїв / Фото: AFP

В Інтернеті напівлегально поширюється фільм "Знання звільняє", в якому неонацисти засуджують "пропаганду Голокосту".

Італійські неонацисти напівлегально поширюють в Інтернеті документальний фільм, який спростовує історичний факт Голокосту.

Протягом 90 хвилин стрічка "Знання звільняє" ("Wissen Macht Frei") розповідає про те, що Голокост -"найколосальніша брехня сучасної епохи", пише газета La Repubblica.

Видання зазначає, що це перший подібний фільм, створений в Італії. І хоча поки він поширюється в мережі, в основному через форуми неонацистів, "існують плани поширення цього кінотвору в школах".

"Ми не просимо за нього ані євро і готові доставити його в ліцеї", - пообіцяли автори фільму.

Активісти Forza Nuova ("Нова сила") уже давно відомі італійським правоохоронним службам своєю діяльністю із заперечення Шоа і антисемітськими і расистськими коментарями на форумах.

За словами негаціоністів,"пропаганда Голокосту - процвітаюча індустрія. З обігом у мільярди доларів по всьому Заходу". Вони називають свій фільм лише першим кроком – "це початок, у нас багато ідей для ревізіоністських фільмів і їхнього поширення".

Чергова витівка неонацистів стурбувала громадськість Італії особливо на тлі нещодавньої кривавої бійні в Тулузі. Нагадаємо, там 24-річний виходець з Алжиру Мохаммед Мера відкрив стрілянину по дітях та дорослих, які зібралися на подвір'ї єврейської школи. Загинув викладач і троє дітей трьох, шести і восьми років. 17-річний підліток дістав важкі поранення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3297
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація