В Ізраїлі вивчають десятки випадків міокардиту в щеплених вакциною Pfizer

Дата публікації
Перегляди
1024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Ізраїлі вивчають десятки випадків міокардиту в щеплених вакциною Pfizer

Фото: Associated Press

В країні, де повністю вакцинували понад 5 мільйонів людей, виявили десятки випадків захворюваня.

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю вивчає десятки випадків міокардиту у людей, які були щеплені вакциною від коронавірусу Pfizer. 

Про це пише Reuters з посиланням на заяву ізраїльського координатора боротьби з коронавірусом Нахмана Еша.

За його словами, попереднє дослідження показало "десятки випадків" міокардиту серед понад 5 мільйонів щеплених людей, головним чином після другої дози. Більшість випадків захворювання було зареєстровано серед людей віком до 30 років.

"Наразі Міністерство охорони здоров'я перевіряє, чи є перевищення (рівня. - Ред.) захворюваності і чи можна це пов'язати з вакциною", - сказав Еш і додав, що МОЗ не зробив ще жодних висновків.

Визначити зв'язок, за його словами, буде важко, оскільки міокардит часто минає без ускладнень, може бути викликаний різними вірусами, і в попередні роки повідомлялося про подібну кількість випадків.

Своєю чергою у Pfizer заявили, що наразі причинно-наслідкового зв'язку захворювання з вакцинацією не встановлено:

"Побічні явища регулярно та ретельно переглядаються, і ми не спостерігали вищого рівня міокардиту, ніж очікувалося б серед загальної популяції. Причинного зв'язку з вакциною не встановлено".

Директор школи охорони здоров’я в Ізраїльському університеті імені Бен-Гуріона Надав Давидович заявив, що навіть якщо встановлена ​​кореляція між випадками міокардиту та вакциною, вона, здається, не є досить серйозною для припинення введення вакцини.

Зазначимо, міокардит — запалення серцевого м'яза в результаті різних інфекцій, впливів лікарських препаратів, токсинів або імунних процесів, що призводять до пошкодження клітин серцевого м'яза і розвитку серцевої недостатності.

Як Ізраїлю вдалося придушити коронавірус – "Секретні матеріали"

Як Ізраїлю вдалося придушити коронавірус – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація