В масштабній перестрілці в Ріо-де-Жанейро загинули понад два десятки осіб (відео)

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
3971
В масштабній перестрілці в Ріо-де-Жанейро загинули понад два десятки осіб (відео)

Фото EPA/UPG

В ході масштабної перестрілки був вбитий поліцейський Андре Фріас вистрілом у голову, також загинуло 22 підозрюваних. Постраждали два пасажири метро та два працівники поліції.

В ході спецоперації бразильської поліції на півночі Ріо-де-Жанейро в районі Жакарезіньо (район з фавелами) вранці 6 травня сталася перестрілка, внаслідок якої загинули 23 людини. Операція проводилася в рамках боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Про це повідомляє globo.com.

Зазначається, що в ході масштабної перестрілки був вбитий поліцейський Андре Фріас вистрілом у голову, також загинуло 22 підозрюваних. Постраждали два пасажири метро та два працівники поліції.

За даними цифрової платформи Fogo Cruzado, яка реєструє дані про збройне насильство з липня 2016 року, це найбільша з початку досліджень кількість смертей під час поліцейської операції в громаді.

Зазначається, що в червні минулого року Федеральний Верховний Суд Бразилії (STF) заборонив діяльність поліції у нетрях під час пандемії. Рішення допускає дії лише у "абсолютно виняткових випадках". Для цього агентам потрібно повідомити прокуратуру про причину операції.

В поліції коментарів щодо причини спецоперації наразі не надали.

Раніше в американському штаті Вісконсін невідомий відкрив стрілянину в казино.

Новини світу: у США під час стрілянини загинули троє людей

Новини світу: у США під час стрілянини загинули троє людей