В РФ показали розсекречену характеристику на Путіна часів його роботи в КДБ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У документі хвалять його роботу над власним "ідейно-політичним рівнем" та залученість до мережі партійного навчання.

У російському Санкт-Петербурзі на виставці розсекречених документів про перших осіб країни в Центральному державному архіві історико-політичних документів показали характеристику на президента РФ Володимира Путіна.

Її оприлюднив телеканал "78".

Згідно з документом, Путін перебуває на обліку в комсомольській організації управління КДБ від 1975 року. Там він зарекомендував себе як старанний, дисциплінований і сумлінний співробітник. Йдеться, що він відповідав за організаційну та спортивну роботу.

Окрім цього, він "постійно підвищував свій ідейно-політичний рівень" і "активно займався в мережі партійного навчання".

У характеристиці також згадується, що Путін у вільний час займається спортом, є майстром спорту СРСР з дзюдо і самбо, а також чемпіоном Ленінграда 1976 року.

Як вважає автор документа, Путін морально стійкий і має авторитет серед співслужбовців.

Нагадаємо, в архівах німецького карального органу Штазі виявили службове посвідчення на ім’я президента Росії Володимира Путіна. Як дізналося видання Bild, посвідчення майору Путіну видали 31 грудня 1985 року, коли йому було 33 роки.

Відео "Звичайні" росіяни, які з'являються поряд із Путіним на фото та відео, виявилися статистами

Російські журналісти проаналізували фото та відео матеріали останніх років і мають докази, що звичайні росіяни, які періодично з'являються поряд із російським президентом Путіним, - не випадкові, а задіяні в різних подіях. Скажімо, продавчиня морозива пригощала Путіна та його команду холодним десертом у 2017 році, і цьогоріч вона ж продала Путіну морозиво, яким той частував турецького колегу Реджепа  Ердогана.

"Звичайні" росіяни, які з'являються поряд із Путіним на фото та відео, виявилися статистами

Залиште свій коментар

Вибір редакції