Держдума підтримала кандидатуру Мішустіна на посаду прем'єра РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення підтримали 383 російських депутати

В Росії 16 січня Держдума проголосувала за призначення нового прем'єр-міністра. Ним стане запропонований Путіним напередодні ексголова Федеральної податкової служби Михайло Мішустін.

За рішення дозволити президенту призначити Мішустіна главою уряду проголосували 383 нардепи Держдуми. Днем раніше цю посаду тоді ще голові Федеральної податкової служби запропонував Володимир Путін.

Мішустін очолював російську податкову від 2010 року. Державні посади обіймає від 1998 року, зокрема від 1999 до 2004 був заступником міністра з податків і зборів.  Від 2004 року до грудня 2006 року очолював Федеральне агентство кадастру об'єктів нерухомості. Мішустін - кандидат економічних наук.

Раніше тільки-но Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, неочікувано прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Наразі президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Разом з цим Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати її Дмитру Медведєву.

Відео Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Курс на довічне президентство й відставка російського уряду в повному складі. Тільки-но Путін оголосив про бажання змінити конституцію, неочікувано Медведєв разом із усіма міністрами склали повноваження. Серед головних змін, які пропонує Путін - вибори президента.  

Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції