В США ФБР затримало підозрюваних у підготовці дітей до терактів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокурори заявляли, що вони готували зморених дітей до терактів у американських школах.

Федеральне бюро розслідувань заарештувало п'ятьох осіб, яких підозрюють у тому, що вони незаконно утримували неповнолітніх дітей та готували їх до терактів.

Про це інформує ВВС Україна.

Це двоє чоловіків і троє жінок. Найближчі кілька днів вони пробудуть у в'язниці. Очікується, що розгляд їх справи у федеральному суді США розпочнеться у вівторок.

Серед іншого затриманих звинувачують за статтями про незаконне зберігання зброї нелегальними мігрантами та сприянні у вчиненні злочину.

Суд відмовився давати дозвіл на арешт затриманих осіб і відпустив їх на волю.

Прокурори заявляли, що всі п'ятеро готували зморених дітей до терактів у американських школах. Вони просили суд дати дозвіл на арешт підозрюваних і пояснювали, що вони становлять небезпеку для суспільства.

Суддя з аргументами обвинувачення не погодилася і вирішила, що ті мають носити електронний браслет і раз на тиждень бачитися зі своїми адвокатами.

Раніше у бараці в пустелі в американському штаті Нью-Мексико знайшли 11 дітей, яких готували до вчинення терактів.

Фотогалерея СБУ попередила замовлений РФ теракт із вибухом у Харкові (5 фото)

ВідеоУ Берліні затримали росіянина, який готував теракт

31-річний Могамед Алі, найімовірніше вихідець із Чечні, свій план нападу розробляв ще з 2016 року. І діяв не один. Разом зі своїм спільником - 21-річним хлопцем на ім’я Клемент - купив чимало вибухівки. Аби відвернути від себе увагу, чоловіки розділилися. Могамед залишився у Берліні, Клемент переїхав до Франції, де згодом його арештували. Тепер німецькій поліції вдалося вийти й безпосередньо на слід Магомеда. 

У Берліні затримали росіянина, який готував теракт

Нагадаємо, що раніше у Мережі з'явилося дев'ятихвилинне відео, на якому діти, котрі одягнуті у камуфляж, підкоряються командам ісламських бойовиків. Діти у камуфляжі і з чорними банданами на голові виконують різноманітні вправи, моляться тощо. Зауважимо, що вербування дітей у якості солдат є військовим злочином. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції