Велика вода у Франції: у Парижі зачинають Лувр і метро

Рівень води у Сені через затяжні рясні дощі щодня продовжує зростати.

Через загрозу підтоплення міська влада Парижа готується зачинити Лувр, деякі станції метро та електричні потяги RER.

Рівень води у Сені через затяжні рясні дощі щодня продовжує зростати.

Відучора зупинено навігацію. Метеослужби французької столиці очікують серйозного підтоплення окремих районів Парижа, яке може перевищити масштаби 1910-го та 1982 років.

У ніч з середи на четвер рівень Сени знову піднявся, рівень води досяг вранці позначки в 4,74 м.

Потужна повінь в останні дні приготування до футбольного Євро паралізувала Францію. Водою залиті десятки міст, із затоплених районів евакуюють людей. Стихія у Франції та Німеччині вже забрала життя п'ятьох людей.

Ситуація залишається критичною щонайменше в одному центральному французькому департаменті, тут з берегів вийшли річки Сена і Марна.

У Парижі чекають підняття рівня Сени до 5,5 метрів

Лувр буде закритий з 3 червня. Передбачається, що працівники музею будуть евакуювати експонати із запасників, які знаходяться на підземних поверхах.

У музею є 72 години на те, щоб вивезти експонати з підземних запасників. 

Раніше в березні Лувр проводив навчання, під час яких відпрацьовувалися дії співробітників музею в разі повені. Їм вдалося евакуювати запасники протягом дня. Підземні поверхи Лувру обладнані насосами і водонепроникними дверима.

Потужна повінь у Франції

Водою залиті десятки міст, із затоплених районів евакуюють людей. Стихія у Франції та Німеччині вже забрала життя п'ятьох людей. До потерпілих рятувальники змушені діставатись або на човнах, або гелікоптерами. Автомобільні шляхи затоплені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: