Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Viber повідомив про проблеми з дзвінками у користувачів з Росії

Це може бути пов'язано з блокуванням IP-адрес хостинг-провайдера Amazon.

Популярний месенджер Viber заявив, що у деяких користувачів з Росії могли виникнути труднощі з дзвінками.

Ця ситуація могла виникнути через проблеми зв'язку на серверах Amazon, які Роскомнагляд почав блокувати в рамках боротьби з Telegram.

"Наші інженери працюють над вирішенням питання, щоб максимально оперативно надати доступ до сервісу", - йдеться в повідомленні компанії Viber.

Варто відзначити, що через блокування IP-адрес хостинг-провайдера Amazon почалися проблеми у деяких російських сайтів. Так, заблокованими виявилися зокрема онлайн-школа англійської мови Skyeng, кур'єрська служба ptichka.moscow та інтернет-магазин GiveMe.ru, передає Meduza.

Нагадаємо, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. 16 квітня російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. 

Пізніше Роскомнагляд заблокував майже 800 тисяч IP-адрес компанії Amazon і більше мільйона IP-адрес Google. Голова відомства Олександр Жиров заявив, що IP-адреси хостинг-провайдера Amazon були заблоковані через те, що месенджер Telegram почав використовувати їх для обходу блокування в Росії. 

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції