Відсидів понад 50 років: убивця Кеннеді може вийти на свободу

Відсидів понад 50 років: убивця Кеннеді може вийти на свободу

Associated Press

На момент скоєння злочину чоловікові було 24 роки.

Вбивця американського сенатора Роберта Кеннеді, брата убитого президента Джона Кеннеді, отримав право на дострокове звільнення. Він уже відсидів у в'язниці понад 50 років.

Про це пише Los Angeles Times.

Комісія з умовно-дострокового звільнення отримала листа на підтримку палестинця, в тому числі від сина убитого політика, а прокуратура не заперечувала проти дострокового звільнення чоловіка. 77-річний палестинець просив УДО у період з 1983 по 2006 роки, але завжди отримував відмови. В останній раз йому відмовили в 2016 році.

Нагадаємо, що Роберт Кеннеді поранений кількома пострілами з револьвера в готелі в передмісті Лос-Анджелеса., І на наступний день, через 26 годин після поранення, він помер в госпіталі в червні 1968 року. У злочині вважають винним Серхана Серхана, його засудили до смертної кари, потім змінивши покарання до довічного ув'язнення.

Серхан Серхан, тодішній 24-річний палестинсько-йорданський іммігрант, був засуджений за вбивство Кеннеді. Адвокати Серхана опублікували заяви, стверджуючи, що мають докази того, що його підставили. Існує звукозапис моменту замаху: в приміщенні знаходився позаштатний кореспондент однієї з газет, і його касетний магнітофон був включений. Стверджується, що на цьому записі можна почути до тринадцяти пострілів. Серхан стріляв з 8-зарядного револьвера, звідси з'явилася версія, що був і другий стрілець.

Як і вбивство його брата Джона, вбивство Роберта Кеннеді і його обставини породили безліч теорій змови.

Нагадаємо, на початку серпня в США від передозування наркотиками померла 22-річна правнучка Кеннеді. ЗМІ вже пов'язують смерть з сімейним прокляттям Кеннеді. 

Син президента, Джон Ф. Кеннеді-молодший теж трагічно загинув. Літак, на якому він летів, розбився над Атлантичним океаном. Його дружина і невістка, які були на борту, також загинули. Девіда Ентоні Кеннеді, в 1984 році знайшли мертвим у готелі у Флориді після тривалих років боротьби з алкоголізмом і наркоманією.

Читайте також:

Агенти ЦРУ викрили того, хто замовив вбивство Джона Кеннеді – "Секретні матеріали"

Агенти ЦРУ викрили того, хто замовив вбивство Джона Кеннеді – "Секретні матеріали"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація