Відсидів понад 50 років: убивця Кеннеді може вийти на свободу

Відсидів понад 50 років: убивця Кеннеді може вийти на свободу

Фото: Associated Press

На момент скоєння злочину чоловікові було 24 роки.

Вбивця американського сенатора Роберта Кеннеді, брата убитого президента Джона Кеннеді, отримав право на дострокове звільнення. Він уже відсидів у в'язниці понад 50 років.

Про це пише Los Angeles Times.

Комісія з умовно-дострокового звільнення отримала листа на підтримку палестинця, в тому числі від сина убитого політика, а прокуратура не заперечувала проти дострокового звільнення чоловіка. 77-річний палестинець просив УДО у період з 1983 по 2006 роки, але завжди отримував відмови. В останній раз йому відмовили в 2016 році.

Нагадаємо, що Роберт Кеннеді поранений кількома пострілами з револьвера в готелі в передмісті Лос-Анджелеса., І на наступний день, через 26 годин після поранення, він помер в госпіталі в червні 1968 року. У злочині вважають винним Серхана Серхана, його засудили до смертної кари, потім змінивши покарання до довічного ув'язнення.

Серхан Серхан, тодішній 24-річний палестинсько-йорданський іммігрант, був засуджений за вбивство Кеннеді. Адвокати Серхана опублікували заяви, стверджуючи, що мають докази того, що його підставили. Існує звукозапис моменту замаху: в приміщенні знаходився позаштатний кореспондент однієї з газет, і його касетний магнітофон був включений. Стверджується, що на цьому записі можна почути до тринадцяти пострілів. Серхан стріляв з 8-зарядного револьвера, звідси з'явилася версія, що був і другий стрілець.

Як і вбивство його брата Джона, вбивство Роберта Кеннеді і його обставини породили безліч теорій змови.

Нагадаємо, на початку серпня в США від передозування наркотиками померла 22-річна правнучка Кеннеді. ЗМІ вже пов'язують смерть з сімейним прокляттям Кеннеді. 

Син президента, Джон Ф. Кеннеді-молодший теж трагічно загинув. Літак, на якому він летів, розбився над Атлантичним океаном. Його дружина і невістка, які були на борту, також загинули. Девіда Ентоні Кеннеді, в 1984 році знайшли мертвим у готелі у Флориді після тривалих років боротьби з алкоголізмом і наркоманією.

Читайте також:

Агенти ЦРУ викрили того, хто замовив вбивство Джона Кеннеді – "Секретні матеріали"

Агенти ЦРУ викрили того, хто замовив вбивство Джона Кеннеді – "Секретні матеріали"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація