Військові Єгипту вибачились за загибель 38 демонстрантів

Дата публікації
Перегляди
968
Поділитись:
WhatsApp
Viber

За даними каналу "Аль-Джазіра", число поранених у сутичках вже перевищило 3000 осіб.

Представники Верховної військової ради Єгипту у четвер, 24 листопада, принесли свої вибачення за загибель людей в результаті розгону демонстрацій на площі Тахрір у Каїрі.

Згідно із заявою, розміщеній в соціальній мережі Facebook, військові досягли угоди з протестуючими про припинення зіткнень.

За шість днів демонстрацій, що почалися 19 листопада, в зіткненнях з військовими і поліцією в Єгипті загинули щонайменше 38 людей, понад дві тисячі отримали поранення.

За даними каналу "Аль-Джазіра", число поранених перевищило 3000 осіб.

За інформацією "Аль-Джазіри", сили поліції в порушення перемир'я застосували сльозогінний газ проти протестуючих, що зібралися на прилеглій до Тахрір вулиці Мохаммеда Махмуда.

За словами співрозмовника "Аль-Джазіри" з Американського університету в Каїрі, єгипетське МВС вийшло з-під контролю і більше не підкоряється вимогам Верховної військової ради.

Крім Каїра зіткнення демонстрантів із співробітниками силових відомств у четвер відновилися в Олександрії та Ісмаїлії. Повідомляється щонайменше про одного загиблого.

Приводом для демонстрацій стало те, що військове керівництво Єгипту, на думку протестуючих, не має наміру залишати владу. Також учасники акцій протесту впевнені, що Верховна військова рада не стане проводити вибори в запланований термін.

Раніше влада обіцяла провести перший етап всенародних виборів 28 листопада, проте потім пропонували перенести дату голосування. Разом з тим, за даними "Аль-Джазіри", у четвер генерал Мамдух Шахін заявив, що плани на вибори ніхто не міняв.

Читайте також:

Єгиптяни жадають нової революції

Нову владу Єгипту визнали більш жорстокою, ніж Мубарак

Єгипет накрила друга хвиля протестів проти нової влади

У сутичках з військовими і поліцією в Єгипті загинули щонайменше 38 людей

У сутичках з військовими і поліцією в Єгипті загинули щонайменше 38 людей
Наступна публікація