Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Італії запустила масштабну програму виплат малозабезпеченим

На такі виплати, максимальний розмір яких може сягати 780 євро, може розраховувати кожен дванадцятий італієць.

В Італії почали приймати заявки на отримання безумовного базового доходу.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, кожен, хто заробляє не більше дев'яти тисяч євро на рік, може отримувати 500 євро від держави щомісяця. Якщо малозабезпечений винаймає житло, матиме ще додатково 280 євро.

На таку допомогу можуть претендувати громадянини Італії або ті, хто мешкає в країні більше десяти років. За підрахунками уряду, на такі виплати може розраховувати кожен дванадцятий італієць.

Нагадаємо, від 1 березня цього року в Україні діє програма монетизації субсидій. Отримувачам будуть виплачувати живі гроші на руки, які потім мають бути сплачені за комунальні послуги. Люди непенсійного віку вже від 12 березня у відділеннях "Ощадбанку" за наявності паспорта та ідентифікаційного коду зможуть отримати готівку для оплати житлово-комунальних послуг. Пенсіонери, за словами чиновників, отримають субсидії разом із пенсією (від 4 до 25 березня) на наявні картки або готівкою через поштові відділення. Середня сума виплати може становити півтори тисячі гривень у березні. 

ВідеоВ Італії виплачуватимуть щомісяця 500 євро кожному, хто заробляє менше 9 тисяч за рік

По Італії почали приймати заявки на отримання безумовного базового доходу. Віднині, кожен хто заробляє не більше  9 тисяч євро на рік, може отримувати 500 євро від держави кожного місяця. Якщо ж малозабезпечений винаймає житло, матиме ще 280 євро зверху. На таку допомогу можуть претендувати громадяни Італії або ті, хто проживають в країні більше 10 років.

В Італії виплачуватимуть щомісяця 500 євро кожному, хто заробляє менше 9 тисяч за рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції