Вплив Кремля: у Казахстані та Білорусі розгортається "донбаський сценарій"

Вплив Кремля: у Казахстані та Білорусі розгортається "донбаський сценарій"

Фото: Reuters

На півночі Казахстану почався процес формування "народної республіки"

У Білорусії та Казахстані розпочинається розгортання подій за донбаським сценарієм – створення "народних республік". Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив колишній представник України у тристоронній контактній групі Роман Безсмертний.

Зокрема, за словами Безсмертного, на півночі Казахстану фактично розпочався процес створення "Північно-Казахстанської республіки" після того, як президент країни відвідав Кремль.

"Ситуація загострилася у двох східних областях Білорусі і вона близька до зриву", - сказав він, наголосивши також і на загостренні ситуації в Сирії та активізації поставок зброї із РФ на окуповані території Донбасу.

Відтак, Безсмертний вважає, що звільнення Надії Савченко – це ланка у ланцюжку, з точки зору "кремлівських стратегів" у питанні дискредитації української влади та президента.

Раніше, Роман Безсмертний у коментарі ТСН вже заявляв, що Росія використала процедуру повернення Надії Савченко проти президента Петра Порошенка, для його дискредитації. Зокрема, мова йде про постійне перенесення дат звільнення української бранки. "Російська сторона зробила із цієї процедури програму, як це йшло, чому мінялися ці дати – це була дискредитація однієї людини – президента України", - пояснив він.

Однак, що стосується звільнення Савченко, то Безсмертний зауважив, що на Кремль здійснили тиск з боку Вашингтону. Мова йде про останню зустріч Держсекретаря США Вікторії Нуланд із помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

Повʼязані теми:

Наступна публікація