ЄС має накласти на КНДР нові санкції - постпред Франції в ООН

"Ми закликаємо до ухвалення нових автономних санкцій проти КНДР Європейським Союзом", - сказав Делатр.

ЄС має накласти на КНДР нові автономні санкції за порушення Пхеньяном міжнародного законодавства.

Про це заявив посол Франції при ООН Франсуа Делатр, - пише Укрінформ.

"Ми закликаємо до ухвалення нових автономних санкцій проти КНДР Європейським Союзом", - сказав Делатр.

Він також виступив за посилення санкцій проти Пхеньяна і на рівні ООН: "У Радбезі ми закликаємо до швидкого накладення на КНДР нових санкцій та виступаємо за суворе дотримання чинного санкційного режиму усіма сторонами".

За словами посла, нові санкції можуть стосуватися "усіх можливих секторів економіки КНДР". На переконання посла, лише жорстка позиція міжнародної спільноти дозволить повернути лідерів Північної Кореї за стіл переговорів і домогтися мирного вирішення чинної кризи.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

"Лише на основі жорсткої позиції Радбезу ми зможемо змінити напрям руху північнокорейського режиму та повернути його за стіл перемовин, таким чином відкривши двері політичному вирішенню кризи. Ми глибоко віддані цьому", - підсумував дипломат.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили відреагувати світову спільноту.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків та міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар