ЄС створить єдину прикордонну службу швидкого реагування

У службі будуть працювати 1,5 тисячі співробітників.

Європейський парламент схвалив пропозицію про створення Європейського агентства з охорони кордонів і берегової лінії. Будь-яка країна союзу зможе скористатися нею, якщо вважає, що її звичайна прикордонна служба не справляється з потоками мігрантів.

Про це пише ВВС.Russian.

За проголосували 482 депутата, проти - 181. Нове відомство має стати єдиною для країн ЄС прикордонною службою швидкого реагування.

У службі будуть працювати 1,5 тисячі співробітників. Пропозицію про створення служби тепер має схвалити Рада Європи.

Нове відомство може почати працювати вже наприкінці літа. У минулому році в Європу прибуло більше мільйона мігрантів. Прикордонні служби більшості країн не впоралися з цим припливом. У підсумку Македонія та інші балканські країни закрили кордони для мігрантів.

Нагадаємо, що дві з половиною тисячі мігрантів потонули з початку року в Середземному морі. Про це повідомили в Організації Об'єднаних Націй.

Ці цифри більш ніж в 40 разів більше, ніж два роки тому. Тільки за минулий тиждень на шляху до кращого життя у воді загинули 900 чоловік.

За підрахунками ООН, в цьому році через Середземне море до Європи дісталися майже 200 тисяч осіб. З них 150 тисяч потрапили до Греції з Туреччини. Інші допливли до Італії. Шлях до неї експерти називають найбільш ризикованим маршрутом.

ВідеоМігранти почали викладати італійській поліції іноземну мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: