Європейський "чорний список" офшорів зріс утричі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі країни-фігуранти розташовані поза межами ЄС.

Європейський Союз суттєво збільшив перелік країн, які не не співпрацюють з європейськими податковими органами. Так званий "чорний список" зріс утричі – з 5 до 15 держав.

Раніше в ньому фігурували Американське Самоа, Гуам, Самоа, Трінідад і Тобаґо та Американські Вірґінські острови. Тепер до списку додалися Барбадос, Об’єднані Арабські Емірати, Маршалові острови, Арубу, Беліз, Бермуди, Фіджі, Оман, Вануату та Домінікана.

ВідеоМіжнародне розслідування виявило зв'язок офшорних компаній РФ з благодійним фондом принца Чарльза

За допомогою них московський банк "Трійка-Діалог" виводив мільярди доларів з Російської Федерації. За даними слідства, платежі фонд Чарльза отримував у період з 2009 по 2011. Йдеться про кошти розміром у 200 тисяч доларів на реставрацію історичного маєтку.

Міжнародне розслідування виявило зв'язок офшорних компаній РФ з благодійним фондом принца Чарльза

Це означає, що країни, які потрапили до переліку, матимуть більше перешкод під час розрахунку та торгівлі з країнами ЄС, зокрема до них буде застосовуватись більш жорсткий контроль. Це створить незручності як для мешканців цих країн, так і для компаній, які там зареєстровані.

"Чорний список" ЄС створили наприкінці 2017 року. Країни до нього вносять за результатами перевірки податкового законодавства та у тому разі, якщо уряди цих країн відмовляються співпрацювати з ЄС та розкривати інформацію про своїх громадян.

Торік правоохоронці США розкрили схему виводу близько 700 мільйонів доларів, якою протягом 2008-2014 років користувалось оточення втікача Віктора Януковича. Ще у 2014 році ФБР почало відслідковувати підозрілі транзакції щодо корупції та відмивання коштів з боку адміністрації Януковича. Однак тоді жодних конкретних злочинів виявлено не було. Прогрес у цій справі стався після затримання екс-радника Януковича Пола Манафорта, який і передав ці дані американським правоохоронним органам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції