З Берлусконі зняли звинувачення у фінансових махінаціях

З Берлусконі зняли звинувачення у фінансових махінаціях

Берлусконі проходить обвинуваченим ще за двома справами про фінансові та податкові порушення / Фото: AFP

За версією прокуратури, компанія С. Берлусконі купувала права на трансляцію фільмів через офшорні фірми за завищеними цінами, що суперечить податковому законодавству

З італійського прем'єр-міністра Сильвіо Берлусконі зняли звинувачення у фінансових махінаціях холдингу Mediaset, засновником якого він є. Про це у вівторок, 18 жовтня, повідомляє Associated Press.

За версією прокуратури, компанія С. Берлусконі купувала права на трансляцію фільмів через офшорні фірми за завищеними цінами, що суперечить податковому законодавству. Так, за даними Reuters, у результаті махінацій було присвоєно близько 35 мільйонів євро, а обсяг податкових порушень склав вісім мільйонів євро. Сам італійський прем'єр усі звинувачення на свою адресу заперечує.

Після закінчення судового засідання в Мілані адвокат С. Берлусконі Нікколо Гедіні назвав рішення судді справедливим, підкресливши, що його клієнт не мав ніякого відношення до порушень. Водночас суд пред'явив звинувачення в махінаціях синові Берлусконі П'єру Сильвіо, голові холдингу Mediaset Феделе Конфалоньєрі і дев'яти іншим особам.

Чергове засідання суду має відбутися 22 грудня. Прокуратура рішення суду в справі С. Берлусконі має намір оскаржити.

Наразі С. Берлусконі проходить обвинуваченим ще за двома справами про фінансові та податкові порушення, а також підозрюється в незаконному зв'язку з неповнолітньою марокканською танцівницею. Ці звинувачення італійський прем'єр також заперечує, закидаючи прокуратурі політичну вмотивованість кримінального переслідування.

Читайте також:

Берлусконі покликав виборців "йти до дівок"

Суд відмовився відкласти слухання у справі Берлусконі

20-річна Міс Чорногорія два роки була коханкою Берлусконі

Повʼязані теми:

Наступна публікація