Берлусконі покликав виборців "йти до дівок"

За словами 75-річного політика, люди втратили віру в "Народ свободи" і назву його партії необхідно змінити.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі жартома заявив, що назва його партії "Народ свободи" варто змінити на "Вперед, до дівок!".

За словами 75-річного політика, люди втратили віру в "Народ свободи" і назву партії необхідно змінити. А "Вперед, до дівок!" виборцям мало сподобатися. Тим не менш, Берлусконі заявив, що готовий розглянути будь-які варіанти для нової назви.

Як зазначив член опозиційної партії "Італія цінностей" Антоніо Боргезе запропоноване прем'єром назва як не можна краще відображає його нинішній спосіб життя і підхід до політики.

Інший противник Берлусконі, представник правої партії "Майбутнє і свобода Італії" Альдо ді Бьяджо, закликав прем'єра перестати приходити в парламент, щоб "відпускати ідіотські жарти".

Раніше з приводу непристойного гумору глави італійського уряду неодноразово висловлювалися представники Римської католицької церкви.

"Вперед, до дівок!" перегукується з назвою попередньої партії італійського прем'єра "Вперед, Італія", створеної в 1993 році, а також популярної футбольної "кричалки".

Останнім часом партія "Народ свободи", як і сам Сильвіо Берлусконі, переживають не найкращі часи. Прем'єр-міністр і ряд його соратників раз у раз стають фігурантами різних скандалів. Сам Берлусконі неодноразово привертав увагу громадськості після звинувачень у сексуальних зв'язках з неповнолітніми та повіями.

З політичної точки зору популярність "Народу свободи" значно впала після того, як правляча коаліція пішла на скорочення державних витрат, щоб впоратися з виплатами по величезному зовнішньому боргу.

Читайте також:

20-річна Міс Чорногорія два роки була коханкою Берлусконі

Берлусконі запрошував українську модель на свої оргії

Берлусконі витратив на повій 80 тисяч євро

Перехоплено телефонну розмову Берлусконі: "Поїду на х** з цієї паскудної країни!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: