З'явилося перше відео з місця вбивства терориста Жиліна

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом вбивства.

У Мережі з'явилося перше відео з місця вбивства лідера терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна.

На відео видно, що в ресторані "Ветерок" у російському Підмосков'ї, де сталося вбивство, проходять слідчі дії.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за двома статтями Кримінального кодексу РФ - "Вбивство двох і більше осіб" і "Незаконний обіг зброї".

Зараз поліція проводить опитування свідків пригоди для встановлення усіх обставин злочину.

40-річний Євген Жилін служив в МВС України, СБУ та УБОЗ. З 2005 по 2007 роки він провів у СІЗО за підозрою в участі у підриві машини секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса, але потім всі звинувачення з нього були зняті.

Жилін був ватажком проросійської організації "Оплот", яка довгий час діяла під виглядом бійцівського клубу. Члени організації брали активну участь в антимайдані, а з початком війни на сході України стали воювати на боці бойовиків "ДНР" і "ЛНР". На території, окупованій донецькими сепаратистами, був створений батальйон "Оплот", яким керував нинішній ватажок угруповання "ДНР" Олександр Захарченко.

Також члени "Оплоту" підозрюються в декількох терактах на території Харкова.

Лідер "Ополту" Євген Жилін перебуває в розшуку, за даними МВС, він втік з України ще в лютому 2014 року. Жилін підозрюється в злочинах, передбачених кількома статтями Кримінального Кодексу України - ст. 260 (створення незаконного збройного формування), ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму), також Жилін підозрюється в розкраданні бюджетних коштів на суму 100 млн грн.

Увечері в понеділок, 19 вересня, за повідомленнями російських ЗМІ, в підмосковному ресторані "Вітерець" кілер убив лідера терористичного угруповання "Оплот" українця Євгена Жиліна, а також важко поранив його супутника.

Залиште свій коментар

Наступна публікація