Землетрус у Туреччині: люди з-під завалів шлють смс з проханням допомоги

Землетрус у Туреччині: люди з-під завалів шлють смс з проханням допомоги

Ілюстрація / Фото: AFP

Підземними поштовахами були зруйновані школа, кілька глинобитних будинків і шестиповерховий готель Bayram Hotel в центрі міста.

У результаті нового потужного землетрусу на сході Туреччини загинули щонайменше 7 осіб. Наразі під завалами можуть залишатися десятки людей.

Як плвідомляється, підземні поштовхи магнітудою 5,7 зруйнували близько 20 будинків в місті Ван. За словами віце-прем'єра країни Бешира Аталая, в були зруйновані школа, кілька глинобитних будинків і шестиповерховий готель Bayram Hotel в центрі міста.

У готелі проживали журналісти і працівники рятувальних і медичних служб. Під завалами будівлі можуть знаходитися до 50 осіб. Деякі з журналістів, що опинилися під завалами, шлють смс-повідомлення своїм колегам з проханнями про допомогу.

У турецькій філії Червоного Хреста заявив, що з-під уламків будівлі вже врятовано 11 осіб. Він додав, що міжнародна організація відправила для постраждалих від землетрусу кілька партій вантажів з необхідними предметами, включаючи намети і ковдри.

Крім того, землетрус також торкнувся міста Едреміт, де було зруйновано щонайменше 25 будинків. Проте повідомлень про жертви або постраждалих немає: як стверджує місцева влада, більша частина будівель була порожньою, оскільки люди покинули місто після руйнівного землетрусу в жовтні.

23 жовтня в провінції Ван стався землетрус магнітудою 7,2, за якими послідували ще кілька підземних поштовхів магнітудою 5,1 і 6,1. У результаті загинули близько 600 осіб, понад 4 тис. постраждали. Ударом стихії було зруйновано 2262 будинки.

Читайте також:

Більше 100 годин під завалами: у Туреччині врятували 13-річного підлітка

Турецькі рятувальники дістали з-під руїн папугу

Мародери в Туреччині розграбували вантажівку з гуманітарною допомогою (відео)

Землетрус у Туреччині: люди з під завалів шлють смс з проханням допомоги

Землетрус у Туреччині: люди з під завалів шлють смс з проханням допомоги

Повʼязані теми:

Наступна публікація