Зеркальна відповідь: Білорусь готує санкції проти країн Балтії

Особам із санкційного списку заборонять в’їзд до Білорусі та Росії.

Білорусь підготувала свій "чорний список" для посадовців з країн Балтії, які, на думку білоруського МЗС втручаються у внутрішні справи країни. Про це повідомили в ефірі "ТСН.Ранок".

"У білоруському санкційному списку кілька десятків осіб, при чому, за словами тамтешнього міністра закордонних справ, їм заборонять в’їзд не лише до Білорусі, але і до Росії", - уточнили у студії.

"Напередодні у Білорусі увесь день тривали суди над затриманими 1-го вересня – вироки від 5 до 20 діб арешту та штрафи отримали кілька десятків людей. У Мінську тим часом вигадують креативні способи протесту – так у дворі одного з будинків за міліціянтами, які приїхали знімати біло-червоно-білий прапор ходив почекун на знак того, що білоруси чекають, що міліція перейде на бік протестувальників", - повідомили у сюжеті.

Нагадаємо, раніше країни Балтії запровадили персональні санкції проти 29 білоруських посадовців, зокрема і проти Олександра Лукашенка. 

У відповідь Лукашенко вкотре висловився щодо запровадження санкцій країнами Балтії, висловивши думку, що Литва, Латвія і Естонія ухвалювали рішення про обмеження не самостійно. Буцімто їм була дана "команда" від інших держав. 

Відео Білорусь підготувала свій "чорний список" для посадовців, які "втручаються у внутрішні справи країни"

Зустрічні санкції – Білорусь підготувала свій "чорний список" для посадовців з країн Балтії, які, на думку білоруського МЗС, втручаються у внутрішні справи країни. У білоруському санкційному списку кілька десятків осіб, при чому, за словами тамтешнього міністра закордонних справ, їм заборонять в’їзд не лише до Білорусі, але і до Росії. Раніше країни Балтії запровадили персональні санкції проти 29 білоруських посадовців, в тому числі і проти Олександра Лукашенка. Напередодні у Білорусі увесь день тривали суди над затриманими 1 вересня. Вироки - від 5 до 20 діб арешту - та штрафи отримали кілька десятків людей. У Мінську тим часом вигадують креативні способи протесту - так у дворі одного з будинків за міліціянтами, які приїхали знімати біло-червоно-білий прапор, ходив почекун на знак того, що білоруси чекають, що міліція перейде на бік протестувальників.  

Білорусь підготувала свій "чорний список" для посадовців, які "втручаються у внутрішні справи країни"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів