Жертва кислотного нападу стала обличчям модного індійського бренда

Лакшмі Саа стала жертвою нападу в 15 років.

Мешканка Індії Лакшмі Саа, чиє обличчя облили кислотою у 15-річному віці, почала рекламувати нову лінію дизайнерського одягу для жінок.

Як повідомляє ВВС, індійська компанія одягу Viva N Diva обрала дівчину своєю моделлю у рамках проекту "Обличчя мужності", оскільки хоче змінити уявлення людей про красу та донести ідею, що краса виходить за рамки простих фізичних атрибутів.

"Ця можливість представляти бренд одягу є для мене платформою, аби стати прикладом для таких жінок, як я, бути впевненими і мужніми, попри свій фізичний вигляд. Це надало також можливість надіслати злочинцям чіткий сигнал, що жінка не втратить мужності навіть після того, як на неї напали з кислотою, щоб знищити її фізичну красу", - розповіла ВВС Саа.

Водночас співзасновник Viva N Diva Рупеш Джхавар додав: "На мить я побачив красу зовсім інакше, і ми схотіли зафіксувати її - прибрати з їхніх очей будь-який натяк на жертву і дати їм сцену, роботу, платформу, спосіб показати свій стиль".

Лакшмі Саа
BBC
Лашмі Саа прагне заохотити жінок не втрачати мужності навіть після того, як на них напали з кислотою, аби знищити їхню фізичну красу

Коли Лакшмі Саа було 15 років, на неї скоїв напад 32-річний чоловік із кислотою. Він хотів помститися за те, що вона відмовилась вийти за нього заміж. Після цього інциденту Лакшмі Саа стала активним поборником нерегульованого продажу кислоти. Вона разом з іншими активістами вимагає урегулювати продаж кислоти та суворіше карати за напади.

Лакшмі Саа
BBC
Лакшмі Саа було 15 років, на неї скоїв напад 32-річний чоловік з кислотою

Зазначимо, кислоту використовують для миття туалетів та раковин у міських районах Індії. Концентрована кислота коштує менше 80 центів за літр. Верховний суд Індії неодноразово попереджав чиновників вжити жорстких заходів, щоб скоротити число нападів, що збільшується.

Крім того, за даними Фонду жертв нападів з використанням кислот (ASFI), торік 349 людей в Індії, серед яких переважно жінки, стали жертвами нападів із застосуванням кислоти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: