Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти демонстративно пішли з брифінгу Бориса Джонсона

Таким був протест працівників ЗМІ проти дій оточення прем’єр-міністра.

Брифінг прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона в Лондоні провалився. Представники англійської преси демонстративно залишили захід, повідомляє The Guardian.

Так журналісти відреагували на дії помічників керівника уряду – ті відмовилися впускати на брифінг декількох працівників ЗМІ. Поза спілкуванням опинилися кореспонденти Mirror, HuffPost, Independent і деяких інших видань. Репортери, які потрапили в коло акредитованих, вирішили підтримати колег і своїм демаршем висловити неприйняття вчинку оточення Бориса Джонсона. У підсумку, брифінг було зірвано.

Помічники прем’єр-міністра пояснили свої дії тим, що в зустрічі передбачалася участь лише тих журналістів, спеціалізацією котрих була тема Brexit – виходу королівства зі складу Європейського Союзу. За їхніми словами, перед тим Джонсон провів відкриту пресконференцію, куди, як зазвичай, були допущені журналісти всіх видань, тому про жодні утиски свободи слова або цензуру для ЗМІ не йдеться.

Відео Бориса Джонсона замінили льодяною фігурою в ефірі одного із телеканалів

Політика запросили на теледебати, які присвятили змінам клімату. Та він на запрошення не відгукнувся. Обговорити кліматичні проблеми прийшли лідери інших партій, а ось, щоб місце Джонсона не пустувало, там встановили крижану скульптуру, на якій зображена наша планета. І вона танула під час ефіру.  

Бориса Джонсона замінили льодяною фігурою в ефірі одного із телеканалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції