Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Marriott відмовиться від одноразових шампунів до кінця 2020 року

Повне впровадження цієї програми по всьому світу запобігатиме потраплянню на звалища близько 500 млн мініпляшок на рік. Це понад 1,7 млн фунтів пластику (770 тонн).

Найбільша в світі міжнародна готельна мережа Marriott International Inc відмовиться від використання в номерах одноразових шампунів, кондиціонерів та гелів для душу в рамках боротьби з пластиковими відходами, повідомляє interfax.com.ua.

Їх замінять  засобами у великих пляшках або настінними дозаторами, говориться в повідомленні компанії.

Marriott International управляє більш ніж сімомами тисячами готелів у 131 країні під 30 брендами. У них проживає понад один млн осіб на добу. До числа найбільш відомих готельних мереж компанії входять Ritz Carlton, Bulgari, Courtyard, Residence Inn, Marriott, St. Regis, Le Meridien, і Four Points Sheraton.

Компанія вже встановила пляшки великого розміру приблизно в тисячі своїх об'єктів в Північній Америці. Очікується, що велика частина готелів відмовиться від мініатюр до кінця 2020 року.

Великий диспенсер зазвичай містить такий же обсяг шампуню як 10-12 мініпляшок. Крім того, одноразові флакони зазвичай не переробляються, утворюючи відходи, що не розкладаються. Тепер гості готелів зможуть використовувати потрібний обсяг засобів, а диспенсери будуть придатні для переробки разом з такими основними видами тари, як пластикові пляшки з-під газованої води.

Аналогічний процес переходу на кошти у великих ємностях відбувається наразі в Hyatt Hotels Corp.

Marriott International шампунь
www.marriott.com

У липні InterContinental Hotels Group також оголосив про припинення використання мініатюр і переходу до 2021 року на повнорозмірні версії засобів гігієни в усіх номерах готелів Holiday Inn та InterContinental Hotels (близько 843 тис.).

Низка великих компаній, зокрема Amcor, L'oreal, Mars, PepsiCo, Coca-Cola, Unilever, Walmart і Werner & Mertz, вже дали обіцянку відмовитися від одноразових упаковок в тих випадках, коли це можливо, до 2025 року, згідно з даними науково-дослідного центру Ellen MacArthur Foundation.

Нагадаємо, в британських готелях приберуть косметичні набори з пластику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції