Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ змінює розклад через затримку поставки Boeing 737 MAX

Пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту.

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" змінює розклад своїх рейсів на період літньої навігації через затримку поставки літаків Boeing 737 MAX. Про це повідомляє avianews.com.

Основною причиною змін стала затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які повинні були почати роботу на регулярних рейсах МАУ з середини квітня поточного року. Однак у зв’язку з тим, що експлуатація даного типу ПС призупинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається. Через відсутність запланованих на цей період літаків авіакомпанія проводить вимушене коригування розкладу своїх рейсів.

"У зв’язку з непередбачуваними обставинами, які призвели до збоїв у поставці літаків, ми були змушені внести зміни в уже складений літній розклад польотів. Для того, щоб забезпечити пасажирам можливість дістатися до місць призначення, МАУ перерозподіляє існуючий флот і докладає всіх зусиль для виконання зобов’язань перед своїми клієнтами. Всі зміни в розкладі відображені в системах бронювання. Рейси, які не скасовано, будуть гарантовано виконані авіакомпанією. У разі додаткових коректив, ми будемо оперативно інформувати ринок про ці зміни", – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

У квітні, травні та червні передбачаються також скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Аммана та Анкари. Пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту, зауважили в авіакомпанії.

2019 року авіакомпанія мала закупити три літаки Boeing 737 MAX 8. Перший літак  планували отримати наприкінці березня і стати до виконання комерційних рейсів від середини травня.

Передбачається, що поставки літаків Boeing 737 MAX  відбудуться після перевірки та проведення необхідних модифікацій та сертифікації.

Нагадаємо, польоти і поставки авіалайнерів Boeing 737 MAX були заборонені у всьому світі після двох катастроф в Індонезії та Ефіопії.

ВідеоBoeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Як в межах, так і над територією країни. Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі.

Boeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Залиште свій коментар

Вибір редакції