Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо країни з найкращими пляжами

Всього в світі "Блакитними прапорами" 2019 року були нагороджені 3797 пляжів.

Цьогоріч лідерами серед країн з найкращими пляжами, які відзначені престижною нагородою "Блакитний прапор", стали Іспанія, Греція та Туреччина, повідомляє www.blueflag.global.

В Іспанії нагороджено 669 прибережних територій. Греція взяла "срібло" - 515 пляжів.

Серед міських пляжів рекорд встановив турецький курорт Анталія. 2019 року "Блакитний прапор" нагородив 202 пляжі цього міста. Торік їх було 200. До списку найкращих потрапили майже всі пляжі у районі Коньяалті, Муратпаша, а також популярний серед туристів у пляж Лара.

У Туреччині пляжів-призерів 463. 109 з них розташовані у Мугле, 49 – в Ізмірі, 30 – в Айдині. 313 пляжів функціонують при готелях, 150 – громадські.

Коньяалты Анталия Турция пляж
Коньяалті (Туреччина)

"Блакитний прапор" — екологічний сертифікат, який видається пляжам та  причалам країн Європи, Африки, Карибських островів, а також — Нової Зеландії, Канади на підставі рішення незалежного Міжнародного Журі про їхню вимогам критеріїв Програми "Блакитний прапор". Для участі в Програмі необхідно бажання  причалів і наявність національного координатора — громадської організації, яка є членом Міжнародної організації з освіти для довкілля. FEE є міжнародним координатором Програми "Блакитний прапор".

Нагадаємо, найвідоміший у Таїланді пляж у бухті Майя Бей буде закритий для туристів принаймні ще два роки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції