Саудівська Аравія видаватиме туристичні візи всім охочим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У королівстві створять близько 50 курортів, де можна буде відпочивати без дотримання суворих мусульманських норм.

Від 1 квітня 2018 року Королівство Саудівська Аравія почне видавати туристичні візи усім охочим. Востаннє їх видавали ще 2010 року.

Таким чином влада країни хоче позбутись залежності бюджету від експорту нафтопродуктів, пише Telegraph. Введення соціальної реформи ініціював наслідний принц Мухаммед бін Салман. Його підтримують члени Будинку Сауда, в тому числі принц Султан бін Салман, король Саудівської комісії з туризму та національної спадщини (SCTH).

Передбачається, що до 2030 року країна подвоїть число щорічних відвідувачів до 30 мільйонів. Електронні пропуски будуть видаватися всім громадянам, чиї країни дозволяють відвідувати Саудівську Аравію, щоб популяризувати подорожі до пустельної країни і стимулювати економіку.

Вартість майбутньої візи наразі не визначена, але вона буде символічною, адже основні прибутки розраховують отримувати саме від готелів, розважальних закладів та екскурсійних турів.

Відвідуючи Саудівську Аравію, варто пам’ятати про заборону вживати алкоголь та інші обмеження, які накладає мусульманська традиція. Так, самотні жінки зможуть отримати туристичну візу на 30 днів, якщо вони досягли віку 25 років. При цьому вони повинні одягати закритий одяг та дотримуватись інших культурних норм країни. Разом з тим, на узбережжі Червоного моря буде створено близько 50 курортів, де жінки зможуть відпочивати в купальниках.

Туристи, які приїдуть до Саудівської Аравії, зможуть також відвідати культурні пам’ятки країни. Серед таких – комплекс Мадаїн-Саліх, який включає 111 скельних гробниць та нагадує місто Петра в Йорданії. Території гробниць належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

До 1 квітня 2018 року Саудівська Аравія надає туристичні візи обмеженому числу мандрівників, але навіть ці заявки пов'язані з низкою заборон, включаючи вимоги до поїздки через акредитовану компанію і перебування в зазначених готелях. Приїхати до королівства можуть правовірні мусульмани і тільки у зв'язку з відвідинами святинь Мекки і Медини, у період хаджу або вчиненням малого паломництва.

Нагадаємо, торік Україна уклала "безвіз" з рекордною кількістю країн. Ми отримали право на безвізовий в’їзд, ще до чотирьох країн, серед яких Антигуа і Барбуда, а також Японія, таким чином посівши 42 місце в рейтингу Індексу паспортів. Наразі українці можуть відвідати 118 країн світу без отримання візи.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції