Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" призначила додатковий літній поїзд з Дніпра до Одеси

Квитки можна придбати в залізничних касах і в системі онлайн-продажу.

"Укрзалізниця" для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом призначила додатковий поїзд № 242/241 сполученням Одеса - Дніпро, повідомляє пресслужба компанії. 

Зокрема, поїзд вирушатиме з Одеси від 9 до 31 серпня через день по непарних числах о 21:35, прибуватиме до Дніпра о 06:50.

З Дніпра поїзд вирушатиме від 10 серпня до 1 вересня через день по парних числах о 22:30, прибуватиме до Одеси о 08:00.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" відновила рух приміських поїздів за напрямком "Маріуполь – Південнодонбаська", які не курсували від 2014 року.

Відео"Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

Операція "Антикилим-2"! Укрзалізниця "згортає" килими у швидкісних та регіональних поїздах. Ініціатива "килимкової" реформи в УЗ вже вдруге. У березні цього року тамтешні чиновники анонсували повну заміну покриттів у сорока нових вагонах.  Українці стають егергонезалежними! Більше ніж 12 тисяч українських родин встановили сонячні панелі.  З 1 серпня у великих супермаркетах проектуватимуть спеціальні вбиральні.  В Україні зникає картопля! Площі під посадки картоплі скоротилися утричі - до 20-26 тисяч гектарів. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.   

"Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції