Витачів у Київській області: вікенд в історичному селі із пікніком над Дніпром

Витачів у Київській області: вікенд в історичному селі із пікніком над Дніпром

instagram.com/yule.che

У селі можна не лише відпочити на природі, а й влаштувати гарну фотосесію.

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями.

ТСН.ua розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Пропонуємо влаштувати вікенд в історичному селі на березі Дніпра  - Витачеві у Київській області.

instagram.com/yule.che

Витачів: чарівні краєвиди в історичному селі

Село Витачів розташоване у Київській області. Раніше воно носило іншу назву - Витичев. Перша згадка про село датована ще 10 століттям, коли ліотописець Костянтин Багрянородний розповів про важливість даного містечка. Так, раніше сюди прибували човни та проводилися наради. Однак згодом частина території потонула у Дніпрі.

instagram.com/yule.che

Під час розкопок, які тут провели у 60-х роках 20 століття, археологи знайшли частини будівель, веж та оборонних споруд. Також тут збереглася частина старих валів, а також часівня та млин. Зараз вони є частим тлом для фотосесій, які тут влаштовують туристи.

instagram.com/yule.che

Як дістатися Витачіва

Витачів розташований за 55 кілометрів від Києва. Зі столиці до цього села найлегше дістатися власним автомобілем, або ж доїхати орендованою машиною. Також одним із варіантів є автостоп.

Однак можна скористатися і автобусом. Для тих, хто живе в інших містах, спочатку потрібно дістатися столиці. Так, це можна зробити і за допомогою поїзда, однак варто пам’ятати, що потяги курсують не за всіма напрямками через падемію коронавірусу.

Автобуси до Витачіва вирушають з автостанції "Видубичі". У дорозі він перебуває близько 30-40 хвилин.

instagram.com/yule.che

Де поселитися та чим зайнятися у Витачеві

Тим, хто хоче їхати на вікенд до Витачева, варто пам’ятати, що готелів та хостелів тут немає. Плануючи подорож із ночівлею, потрібно взяти намет, а також подбати про одяг, їжу та питну воду. Однак, якщо чогось бракуватиме, це можна придбати у магазині, що є у селі. Залишитися тут можна і без ночівлі, просто влаштувавши пікнік із сім'єю чи друзями.

instagram.com/yule.che

Під час вікенду у Витачеві можна насолодитися природою та повітрям, а також вдосталь наплаватися у Дніпрі. Також рибалки тут часто часто ловлять рибу.

Для тих, хто бажає зануритися в історію, буде цікаво оглянути відому дерев'яну каплицю, а також помилуватися залишками старих валів. А щоб залишились не лише спогади, а й фото, у Витачеві можна влаштувати фотосесію на полях та на тлі краєвидів у селі.

instagram.com/yule.che