Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Одеси не рекомендує купатися на всіх пляжах міста

Рекомендація діє до особливого розпорядження.

Влада Одеси рекомендує утриматися від купання на всіх міських пляжах через те, що в акваторію потрапила велика кількість поверхневих вод, повідомляє пресслужба Одеської міськради.

"У зв’язку з сильними зливовими опадами, які пройшли 3-4 серпня 2019 року в місті Одесі, велика кількість поверхневих вод потрапила в акваторію пляжів міста.

Керуючись статями 7,18 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", з метою недопущення погіршення епідситуації в оздоровчий період та профілактики захворювань, які передаються водним шляхом.

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує населенню тимчасово утриматись від морського водокористування на пляжах міста", - йдеться у повідомленні.

В Одесі приблизно з 11.00 суботи до полудня неділі (3-4 серпня) випала двомісячна норма опадів.

Нагадаємо, Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу проаналізувала відібрані проби морської води на пляжах Одеси. 

ВідеоМій путівник. Літні Карпати - активні розваги і справжній релакс

Враження на все життя, водні процедури молодості, заквітчані гори - все це літо в Карпатах, і воно починається просто зараз! Дивіться Мій путівник і приєднуйтесь до подорожі. 

Мій путівник. Літні Карпати - активні розваги і справжній релакс

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції