Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вперше Сорочинський ярмарок проведуть в Одесі

Ярмарок триватиме від 26 до 30 червня 2019 року.

Цьогоріч Національний Сорочинський ярмарок, який традиційно відбувається у Великих Сорочинцях на Полтавщині, проведуть в Одесі. Про це йдеться на офіційному сайті заходу. 

"Сто сімдесят років тому назад Одесу відвідував Микола Гоголь, який відразу закохався у це неповторне і чарівне місто на морі, сказав: "Тут я можу дихати". А сьогодні ми веземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами та автентичними народними розвагами", - йдеться в повідомленні.

Сорочинський ярмарок
yarmarok.in.ua

У програмі культурно-мистецькі заходи та широкий вибір товарів легкої промисловості від виробників з усієї України. 

Сорочинський ярмарок
yarmarok.in.ua

Національний Сорочинський ярмарок — один з найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині, який прославив у повісті "Сорочинський ярмарок" (цикл повістей "Вечори на хуторі біля Диканьки") український письменник Микола Васильович Гоголь.

Нагадаємо, у Києві запускають інтерактивний путівник з екскурсіями-квестами. 

ВідеоМій путівник. Зальцбург - собор, де хрестили Моцарта, та австрійський сніданок з салом

Сьогодні наш третій день мандрівки містом Зальцбург, що в Австрії. Ми побуваємо у соборі, де охрестили Вольфганга Амадея Моцарта та вирушимо на місцевий ринок. Саме тут можна дешево поснідати австрійським салом і бубликом та побачити місцевих модників. Дивіться продовження пригод Сніданку в Австрії.  

Мій путівник. Зальцбург - собор, де хрестили Моцарта, та австрійський сніданок з салом

Залиште свій коментар

Вибір редакції