Йорданія відкрила кордони для туристів з України

Йорданія відкрила кордони для туристів з України

В країну  на південному заході Азії зможуть потрапити туристи з 43 країн

8 вересня Йорданія відкрила кордони для іноземних туристів. До країни також можуть потрапити і українці.

Про це повідомляє Travel off Path.

Національний центр з питань безпеки та кризового управління Йорданії дав дозвіл на відновлення міжнародних рейсів у Міжнародному аеропорту "Королева Алія", починаючи від 8 вересня.

При цьому Йорданія відкриє кордони не для всіх, а тільки для туристів з 43 країн, які додатково будуть класифіковані на три категорії: червоні, жовті і зелені - залежно від масштабу спалаху коронавірусу в межах їхніх власних кордонів.

До переліку «зелених» потрапили 15 країн: Канада, Кіпр, Чехія, Данія, Греція, Гонконг, Угорщина, Литва, Малайзія, Марокко, Польща, Швейцарія, Таїланд, Туреччина і Туніс. Туристи з цих країн повинні будуть по прибуттю в Йорданію надати результати негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до вильоту. По прибуттю вони пройдуть ще один ПЛР-тест. У разі негативного результату "зелені" мандрівники звільняються від карантину.

До переліку "жовтих" потрапили 7 країн: Алжир, Австрія, Німеччина, Італія, Мальта, Нідерланди та ОАЕ. Гості з цих країн також повинні будуть двічі пройти тест на коронавірус - перед вильотом і після прильоту. Однак незалежно від результатів аналізів, всі вони будуть відправлені на стаціонарний карантин терміном на сім днів, а потім на домашній карантин ще на сім днів.

Ще 20 країн, зокрема Україна, потрапили в "червоний" список: Бахрейн, Бельгія, Франція, Ірак, Кувейт, Ліван, Лівія, Оман, Катар, Румунія, Росія, Саудівська Аравія, Іспанія, Велика Британія, Україна, США, Єгипет, Судан, Сирія і Ємен.

Туристи з цих країн також повинні будуть здати тести на коронавірус перед вильотом і після прильоту, і незалежно від результатів тестування будуть відправлені на інституційний карантин терміном на сім днів, а потім на домашній карантин ще на сім днів з відстежуючим браслетом.

Нагадуємо, що Туреччина посилює карантин.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів