З Днем народження, Дніпро: якими заходами потішать дніпрян

Дата публікації
Перегляди
598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З Днем народження, Дніпро: якими заходами потішать дніпрян

Цими вихідними, 12 та 13 вересня, місто Дніпро святкує свій 244-й день народження.

З нагоди пам'ятної дати, на день міста заплановані розважальні програми і концерт.

Щоб дотримуватися всіх карантинних вимог, цього року День міста в Дніпрі вирішили провести в форматі сімейного свята. Відомо, що по місту буде працювати 18 локацій: дві головні будуть розташовані в центрі, решта 16 - в різних районах міста.

На площі Героїв Майдану, Фестивальному причалі і житловому масиві "Сонячний" будуть встановлені сцени, на яких по черзі буде виступати різні музичні колективи, серед яких група "Агонія" та інші.

Концерти з усіх локацій транслюватимуть в прямому ефірі.

На Фестивальному причалі відбудеться перша частина видовищною світло-лазерної арт-інсталяції Dnipro Light Flowers, яку можна побачити з лівого і правого берегів. Для цього недіючу 120-метрову заводську трубу покриють більш ніж 700 джерелами світла. На її вершині встановлять найпотужніший в Україні лазер. Також заплановано створення чи не найбільшої в світі синхронної інсталяції довжиною близько семи кілометрів. Вона включатиме 13 оздоблених труб.

У святкові дні відбудеться виставка тюнінгованих авто, художні виставки та ярмарки, сімейні пікніки, чемпіонат зі стронгмену під головуванням Василя Вірастюка, а також регата, парад гідроциклів, екскурсія до розкопок Лазаревської церкви тощо.

Нагадуємо, що Дніпро є першим містом в Україні, в якому планують реалізувати Urban Lighting Masterplan - масштабне світлове рішення, на рівні ключових європейських столиць.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
598
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація