Позашлюбна донька екскороля Бельгії через суд вимагатиме титул і спадщину

Позашлюбна донька екскороля Бельгії через суд вимагатиме титул і спадщину

Адвокат жінки заявляє, що вона хоче лише такого ставлення, як її брати і сестри.

Битва за королівський престол розгорілась у Бельгії - позашлюбна донька колишнього короля Альберта ІІ збирається через суд отримати права на монарший титул і спадщину.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Вона судилася із королем через батьківство, а тепер претендує на монарший престол. 52-річна художниця Дельфіна Боель у брюссельському суді відстоює свої законні права як позашлюбна донька колишнього короля Бельгії Альберта ІІ.

Перші чутки про подружню зраду монарха з'явилися ще далекого 1999 року. На інтрижку Альберта з баронесою Сібілою де Селіс-Лонгшам натякнула у своїй біографії його дружина королева Паола. Про цей роман гуділа ледве не уся Бельгія.

Сібіла публічно зізналася, що впродовж 18 років була коханкою короля. А за кілька років її дочка Дельфіна дала сенсаційне інтерв'ю, в якому заявила  - Альберт ІІ її біологічний батько. Монарх своє батьківство категорично заперечував майже 2 десятиліття.

Лише коли 2013 року він зрікся престолу, суд зміг порушити проти нього справу, а торік його змусили здати ДНК-тест. Та ще й під загрозою величезного штрафу. За кожний день відтермінування він мав би платити по 5 тисяч євро. Результат генетичного тесту оголосили у січні  цьогоріч і він виявився позитивним.

"Ніхто не ставить під сумнів, що Дельфіна - дочка Альберта ІІ. Це слухання зосереджене на наслідках попереднього рішення. Ми чекатимемо фінального рішення, яке йде набагато далі за визнання батьківства", - заявив адвокат Дельфіни Боель Марк Уйютендаель.

Тепер Дельфіна Боель хоче таких самих прав, що мають його троє законних дітей. Окрім королівського титулу може йтися і про частину спадщини батька, яке вона ділитиме разом з королем Філіпом, принцесою Астрід і принцом Лораном.

Відео У Бельгії розгортається справжня боротьба за королівський престол

Справжня боротьба за королівський престол розгортається у Бельгії. Позашлюбна донька колишнього короля Альберта Другого збирається через суд отримати права на монарший титул і спадщину. Майже 2 десятиліття чоловік навідріз заперечував батьківство, але торік суд таки змусив його здати ДНК-тест. В інтригах королівського двору розбиралася ТСН.

У Бельгії розгортається справжня боротьба за королівський престол

"Вона ніколи не просила про щось інше, ніж про таке ж ставлення, як і до її двох братів і сестри. Що стосується імені, ви повинні посилатися на Конституцію. Конституція фіксує ім'я королівської сім'ї - воно звучить як Сакс-Кобург .Титул принцеси сам по собі не важливий, але не можна допустити, щоб одна з дітей Альберта II була неповноцінною і до неї ставилися не так, як до інших", - зазначає адвокат.

Якщо суд стане на бік Дельфіни, вона посідатиме 15-те місце в черзі на бельгійську корону, а  її діти також зможуть успадкувати  королівські титули.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів