Перейти до змісту
14 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

14 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

​​​​​​​Сьогодні День ангела святкують Віра, Георгій, Михайло, Роман.

Всі імена містять таємницю. Про неї говорять усі без винятку, і історики, і астрономи, і, всупереч множинним негативним твердженням, ця так звана таємниця дійсно існує. І вона полягає не в походженні, а у впливі на долю дитини, названої певним ім’ям. Яким би неймовірним фактом це не здавалося, а від походження імені залежить майбутнє, і цей факт вже неодноразово доведено вченими-дослідниками.

Віра

Ім’я Віра — це споконвіку українське ім’я і в буквальному перекладі з грецької мови означає "віра", "служіння Богу". Віра, надія, любов — три головних чесноти в християнстві.

У дитинстві Віра часто дивує дорослих своєю розважливістю, спокійною вдачею. Вона не любить гучних компаній однолітків, вважаючи за краще на самоті перебирати свої "скарби" – намистинки, камінці, фантики.

Віра рідко вередує, у неї авторитет дорослих не викликає сумнівів. Дівчинка із задоволенням доглядає за молодшими дітьми, допомагає мамі по господарству. Навчається Віра добре, вчителі часто ставлять її в приклад іншим дітям. Дивно, але у доброзичливої, дружньої дівчинки, як правило, небагато друзів. Можливо, це пояснюється тим, що Віра значно мудріша за своїх ровесників.

Згідно характеристики імені Віра, дівчина з таким ім’ям часто має організаторські здібності. Вона тверезо оцінює ситуацію, практична, проявляє кмітливість. Завдяки стриманості, Віра не йде на поводу своїх бажань, що дає їй можливість уникнути багатьох помилок.

Дівчина з цим іменем найчастіше вибирає чоловіка значно старшого за себе. У відносинах їй необхідно постійно відчувати ніжність і ласку. Її не приваблюють бурхливі пристрасті і море емоцій. Як правило, шлюб Віри вдалий. Вона має підтримку у родичів і друзів чоловіка.

Георгій

Ім’я Георгій походить від давньогрецького слова "георгос", що означає "обробляти землю", "землероб".

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків. Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в будь-якій ситуації. Вміє зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи. У незнайомому суспільстві тримається відокремлено, а серед свого кола може й розговоритися над міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає й відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.

З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки.

Михайло

Чоловіче ім’я Михайло вважається одним з найбільш древніх імен в історії людства. Пішло воно від давньоєврейського Мікаель, що в перекладі означає "такий же як Бог", "богоподібний".

Маленький Михайлик часто буває улюбленцем батьків. Він надзвичайно ласкавий, ніжний хлопчик, до того ж, зазвичай розумний і красивий. Нерідко Миша з раннього віку розуміє свої переваги і активно їх використовує. Як правило, батькам важко в чомусь відмовити хлопцеві. З ранніх років Михайло тягнеться до всього прекрасного. Він любить, коли його оточують красиві речі, предмети мистецтва. Михайло щиро насолоджується красою, любить музику, часто відвідує виставки, музеї, концерти. Його можна побачити і у філармонії, і на балеті. Чутливість до краси, естетики не проходить з віком. Михайло часто намагається досягти досконалості у всьому. Він дуже ретельно вибирає одяг, предмети меблів, майбутню професію. Чоловік з таким ім’ям – прекрасний друг. Він завжди готовий прийти на допомогу друзям.

Михайло має логічний склад розуму і легко зорієнтується у нестандартній ситуації. Оскільки він урівноважений і серйозний, йому підходять професії, в яких потрібно щось організовувати чи аналізувати: інженер, юрист, архітектор чи програміст. З Михайла вийде і гарний керівник — він вміє бути надійною опорою.

"За ним, як за стіною", – цей вислів найточніше характеризує Михайла у сімейних стосунках. Він обирає лагідну, добру жінку, яка має бути справжньою господинею. До членів сім'ї він вимогливий, проте завжди захистить їх і підтримає у потрібний момент.

Роман

Ім’я Роман має давньоримське походження. У перекладі воно означає "римлянин", "житель Риму" або "житель Римської імперії". Греки ж так називали міцних і сильних хлопчиків.

Роман люблять все нове, але йому важко доводити всі справи до кінця. Він щоразу з запалом кидається на реалізацію свого задуму, але йому потрібні величезне терпіння і витримка, щоб добитися результату. Але от якщо це вдається, то результат буде чудовим!

Роман часто відчайдушний та легковажний, він легко може кинути справу недовершеною та взятись до нової. Роман оптиміст по натурі і в усьому намагається побачити хороше, до неприємностей намагається ставитись з гумором.

У Роми хороша пам'ять, проблем з навчанням у нього зазвичай не буває, якщо батьки не будуть намагатися зробити з нього старанного учня.

Роман має яскраво виражені здібності до мистецтва та  понад усе цінує свободу. Свою енергію Роман застосовує в роботі. Часто Романи бувають акторами, режисерами, менеджерами з продажу. Проблем з колегами, труднощів у спілкуванні Роман не відчуває ніколи, дуже легко йде на контакт і швидко знаходить спільну мову з людьми.

Роману досить важко знайти ту єдину, але знайшовши її, він береже її. Адже саме вона допоможе Роману бути вірним до кінця своїм ідеям і допоможе втілювати їх у життя. Романи найчастіше однолюби і шанують сімейні цінності.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин