18 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

18 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: Associated Press

​​​​​​​​​​​​​​День ангела святкують Тимур і Наталя

Народжені 18 листопада - це чутливі, товариські і живі люди, хоча інколи бувають примхливими, розсіяними і неуважними.

Головна риса їхнього характеру - це емоційна нестабільність, навіть попри те, що вони завжди справляють враження дуже спокійних і сконцентрованих натур. Вони користуються популярністю, як у друзів, так і у родичів, бо вміють дарувати радість і ділитися хорошим настроєм.  

Тимур

Тимур в перекладі з монгольської мови означає "залізо".

Вже в дитинстві Тимур відрізняється сильним характером, незалежністю, вмінням ставити цілі і досягати бажаного. Тимур по-хорошому обережний, передбачливий і мислить логічно. Але ненавидить, коли його починають зіставляти з іншою людиною, і не визнає авторитетів.

Володар імені Тимур всебічно обдарований. Дитиною він справляє враження замкнутого і беземоційного хлопчика. Але при цьому його душу можуть переповнювати пристрасті і почуття. Всю внутрішню енергію Тимур використовує практично, реалізуючи власні амбіції. При виникненні будь-яких труднощів він не сподівається ні на чию допомогу і сам вирішує всі проблеми. Тимур — людина шляхетної душі, терпимий до недоліків інших. Прекрасний сім’янин і господар, приємний в спілкуванні і не жадібний. Тимур гостинний і завжди готовий підтримати своїх друзів у важку хвилину. Це невгамовна натура, яку переповнює жага діяльності.  

Обожнює бувати в нових місцях і країнах, схильний до авантюр. Захоплюється фентезійною і детективною літературою.

У нього є романтична жилка, він звертає увагу на внутрішні переживання. Тимур терпіти не може, коли ним намагаються маніпулювати на рівні почуттів або емоцій. Це ревнивий чоловік, з яскраво вираженим почуттям власника.

Наталя

Ім'я походить від латинського слова "natalis" - рідна, також народжена. Наталя досить самолюбна та вперта, є природженим лідером. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Бере участь у всіх громадських справах, любить чути похвалу на свою адресу.

У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень - може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів.

Заміж виходить рано. Всі члени родини будуть почуватися любими й потрібними їй. Наталя - гостинна й любить подорожувати.

Наталя - самолюбна людина, й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті. Чоловікові необхідно частіше користуватися цією слабкістю своєї дружини, і в той самий час намагатися позбутися від звички робити зауваження й давати цінні вказівки. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація