Перейти до змісту
9 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

9 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

​​​​​​​Сьогодні День ангела святкують Єфрем, Іван, Тихон.

В 1948 року два професори Гарвардського університету опублікували дослідження, в якому взяли участь 3300 осіб, що недавно закінчили університет. Вчені спробували з'ясувати, чи впливає ім'я людини на його академічну успішність. Згідно з результатами цього дослідження, молоді люди з незвичайними іменами виявлялися виключеними з університету або демонстрували симптоми невротичних розладів частіше, ніж ті, чиї імена були більш традиційними. Тож вибираємо традиційні давні імена і з’ясовуємо, як вони впливають на характер людини.

Єфрем (Охрім)

Ім'я Єфрем походить від давньоєврейського імені Ефраїм, яке означає "плідний". Ім'я Єфрем згадується як у католицьких, так і в православних святцях.

Єфрем має трохи похмурий і замкнутий характер. Однак із роками ці якості переходять у стриманість. Гарних оцінок у його щоденнику не знайдеться, зате він любить майструвати і розбирається в техніці краще від усіх. До будь-якої справи Єфрем ставиться серйозно і з відповідальністю.

Єфрем має незалежний характер, він не буде кланятися нікому. Дуже болісно ставиться до несправедливості стосовно власної персони.

У характері людини, названого цим ім'ям, бракує певної пластичності. Це робить Єфрема дуже чутливою людиною, що сприймає болісно навіть ті події, які інші люди залишили б поза увагою. Навіть почуття гумору Єфрем застосовує більше для їдких насмішок і сатири. Однак Єфрем здатний не тільки на вибухову реакцію, а й на співчуття.

Серед друзів Єфрем займає позицію лідера. Люди люблять його за відкритість і прямоту, яка в міру дорослішання переходить у безкомпромісність. Для людей, які вміють поважати його гідність і не зачіпати його самолюбство, Єфрем стане вірним і щедрим другом.

Відповідальність, з якою Єфрем ставиться до роботи, певною мірою перешкоджає його особистому житті. Всі турботи по дому доводиться на себе взяти його дружині. Натомість вона навряд чи отримає допомогу у вирішенні своїх проблем, тільки співчуття.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Іоанн. Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їхнього прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і пішло ім’я Іван.

Говорячи про те, що означає ім’я Іван, необхідно відзначити такі позитивні риси, як доброта, ніжність та сила. Взагалі Івани можуть бути дуже різними. Вони часто дивують людей тим, наскільки в їхньому характері гармонійно поєднуються протилежні риси. Коли необхідно, добрі та м’які Іванки можуть перетворюватися на справжніх воїнів, які готові йти на ризик та захищати близьких, попри все. Коли такий чоловік щось обіцяє, він ніколи не порушує свого слова.

Іван – це людина честі, віддана близьким, надійна та дуже принципова. Ті, хто поруч з Іваном, завжди можуть бути впевненими в ньому. Іван не залишить рідну людину, навіть якщо образиться на неї. Щоправда, коли над Іванком починають насміхатися, він не мовчить і робить все, аби кривдник отримав справедливе покарання за свою поведінку.

Якщо говорити про негативні риси, то Іванам складно приймати рішення, оскільки вони зовсім не вміють прислухатися до своєї інтуїції. А ще, через імпульсивність та деяку агресивність, Іван може зробити помилку або образити людину, яка в майбутньому мала б позитивно вплинути на його життя.

Іван дуже любить свою дружину і вважає, що сім’я – це найважливіше. Тому Івани зовсім не схильні до зрад і завжди намагаються знайти компромісне рішення. Єдине, що може призвести до скандалу в родині, це неприємні жарти. Саме тому дружинам Іванів необхідно пам’ятати, що цих чоловіків легко образити, і намагатися не говорити навіть жартома тих слів, які їм неприємні.

Тихон

Тихон — ім’я грецького походження, яке означає "вдалий".  Тихон м’який і доброзичливий, у нього майже не буває ворогів. На подив оточення, цей тихоня швидко домагається життєвих висот і ніколи вже їх не покине. Чужі біди й напасті його не зачіпають взагалі, він уникає суєти і хвилювань. Хто став на шляху в Тихона — гірко пошкодує про це: помста буде швидкою і жорстокою, але від чужих рук.

Будинок Тихона — повна чаша, він охоче приймає гостей. Для рідних він суддя у вищій інстанції, безперестанку дає поради, щоправда, в добродушній формі. Життя чоловіка з ім’ям Тихон тече рівно, без злетів і падінь. Його таємні пристрасті й бажання заховані глибоко в підсвідомості, і тільки у снах він може випустити їх назовні. Не намагайтеся будити в Тихоні його приховані бажання, цим ви тільки порушите його спокій і рівновагу й відштовхнете від себе. Доброзичливість імені Тихон привертає покровителів, справжніх друзів, готових будь-якої хвилини прийти на допомогу. Непорядні люди обходять його стороною. Чоловік з ім’ям Тихон — здоровий, спокійний, слухняний, дуже схожий на матір. Рано починає читати, дуже любить пригодницьку літературу, уявляючи себе то благородним розбійником, то розвідником у тилу ворога. Втім, пригод у цього хлопчика, оточеного численними друзями, вистачає і в житті.

Постійне стримування емоцій і бажань може привести Тихона до депресії, стресу, швидкої фізичної стомлюваності, падіння імунітету. Дорослий Тихон — самостійний, ґрунтовний чоловік. Він звик обмірковувати свої дії і не давати волю почуттям.

Тихону не властивий зовнішній бурхливий прояв почуттів, хоча його сексуальна енергія сильна і внутрішнє життя насичене бажаннями й емоціями. Тихон пов’язує своє життя з сильною і яскравою жінкою, яка цінує його за багатий внутрішній світ.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин