Перейти до змісту
У Мінекономрозвитку підрахували, скільки зерна вже зібрали в Україні

Найбільше зібрали соняшнику.

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повідомляють, що в Україні вже зібрали 71% зерна. Нині це становить майже 53 мільйони тонн з 17 гектарів землі.

Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1.

Зазначається, що вже зібрано близько 198 тисяч тонн проса. Гречки зібрали майже 86 тисяч тонн. Соняшнику близько 8 мільйонів тонн. Сої 1,3 мільйона тонн. А врожай кукурудзи нині становить трохи більше як 5 мільйонів тонн.

Попри карантин в Україні імпорт перевищує експорт. Про це заявили в державній митній службі. Вибірку зробили за останні 9 місяців поточного року. Тож нині товарів до нашої країни завезли на суму близько 38 мільярдів гривень. А експортували на 35 мільярдів. Серед трійки країн лідерів-імпортерів - Китай, Німеччина та Росія. А от експортували з України найбільше товарів у Китай, Польщу та Росію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експорт зернових з України зменшився. Так, від початку цього маркетингового року з нашої країни продали до інших країн трохи більше як 12 мільйонів тонн зернових культур. А це на 2 тонни менше від минулорічного показника.

Відео Українці матимуть стратегічні запаси гречки

За затримку заробітної плати платитимуть компенсацію, а  уряд планує запастися гречкою на чорний день. Про це дивіться в економічному огляді одразу після актуальної інформації про курси валют.   

Українці матимуть стратегічні запаси гречки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин