Перейти до змісту
На австралійському пляжі акула ледве не проковтнула серфера

На австралійському пляжі акула ледве не проковтнула серфера

У Мережі з'явилося відео.

Акулу, яка кружляє довкола серфера, зафільмували на одному з австралійських пляжів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

На оприлюденому в Мережі відео видно, як двометрова рибина впритул наблизилася до плавця й, здається, атакуватиме. Утім, з невідомих причин, зубата в останню мить змінила плани і пропливла повз.

Ситуацію з дрона моніторили рятувальники. Щойно вони побачили хижачку, то гукнули серферу, аби той повертався на берег. Утім, сам чоловік певен: якби акула таки надумала напасти, то йому наврядчи б щось допомогло.

Відео В Австралії 2-метрова акула впритул наблизилась до серфера

Мало не проковтнула. Акулу, яка кружляє довкола серфера, зафільмували на одному з австралійських пляжів. На кадрах видно, як 2-метрова рибина впритул наблизилася до плавця й, здається, атакуватиме. Та, з невідомих причин, зубата в останню мить змінює плани. Ситуацію з дрона моніторили рятувальники.  

В Австралії 2-метрова акула впритул наблизилась до серфера

Як повідомлялося раніше, на австралійському узбережжі акула занапастила серфера. Востаннє такий напад там був аж пів століття тому, адже пляж захищений від морських хижаків спеціальною сіткою. Вона простягається на 186 метрів вздовж узбережжя. Коли акула напала на серфінгіста, на пляжі було велелюдно. Тож рятувальники одразу кинулися на поміч. Однак травми чоловіка були несумісні із життям. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин