Анатомічна виставка в Лондоні показала тварин навиворіт (фото)

Дата публікації
Перегляди
3597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Анатомічна виставка в Лондоні показала тварин навиворіт (фото)

Щоб препарувати слона, групі анатомів знадобилося 2,5 роки / Фото: London Evening Standart

У британському музеї виставлені пластиновані тіла 100 тварин без шкіри, але з усіма нутрощами.

У лондонському Музеї природної історії відкрилася епатажна виставка "Тварини навиворіт" (Animal Inside Out), на якій представлені 100 препарованих трупів звірів, риб і птахів без шкіри – від слонів до страусів і восьминогів.

Дивіться фото Британцями показали слона без шкіри та горилу навиворіт

Анатомічна експозиція буде відкрита з 6 квітня по 16 вересня 2012 року. Як зазначено в повідомленні на сайті музею, "Тварини навиворіт" є британською прем'єрою від команди знаменитого німецького спеціаліста з пластинації тіл Гюнтера фон Хагенса.

Його технологія полягає у бальзамуванні останків, видаленні з них жиру і води, і вкриття тканин спеціальним розчином полімеру. У Німеччині напрямок його діяльності охрестили "мистецтвом Франкенштейна" – раніше фон Хагенс шокував світ своїми виставками пластинованих тіл людей.

Його нова колекція, присвячена тваринам, представляє унікальну можливість ознайомитися з біологією та фізіологією деяких з найкрасивіших істот у світі.

"Animal Inside Out пропонує поглянути на анатомію тварин набагато більш докладно, ніж це можна зробити з будь-якого підручника, і розкриває комплексність та різноманітність шляхів, за якими вона адаптували свою фізіологію та анатомію в ході еволюції", - зазначила куратор виставки, доктор Анджеліна Валлі.

Справжнім викликом для команди препараторів став азіатський слон - це найбільший екземпляр, який коли-небудь піддавався пластинації. Щоб обробити його 3,5-метрову тушу, групі з 30 фахівців знадобилося 2,5 роки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація