Скандальний анатом "Франкенштейн" торгуватиме трупами в Інтернеті

Гюнтер фон Хагенс, який отримав скандальну популярність завдяки своїм виставкам людських трупів, відкриє он-лайн магазин, через який продаватиме свої експонати.

Знаменитий німецький анатом Гюнтер фон Хагенс, який отримав скандальну популярність завдяки своїм виставкам препарованих людських трупів, має намір продавати експонати свого музею через Інтернет.

Очікується, що онлайн-магазин Хагенса відкриється 2 або 3 листопада. Він торгуватиме пластифікованими останками людських тіл, що, як правило, позбавлені шкіри. Пластифікований труп Хагенс віддає за 69 тисяч 615 євро, торс коштує 56 тисяч 644 євро, а за голову охочим доведеться заплатити 22 тисячі 015 євро.

При цьому експонати, виконані з людських тіл, будуть продаватися тільки тим покупцям, хто займається науковими дослідженнями, вивченням медицини, а також практикуючим лікарям.

Тим не менш, наміри Хагенса викликали різку критику з боку представників католицьких та протестантських церков, які закликали політиків не допустити подібного "зламу табу" та заборонити торгівлю трупами.

"Наукові та медичні дослідження є всього лише прикриттям для наруги над тілами померлих", - заявили представники церкви.

Гюнтер фон Хагенс є в Німеччині піонером у так званої пластифікації трупів людей і тварин.

Його технологія полягає у покритті останків людей і тварин тонким прошарком спеціального пластику. У Німеччині напрямок його діяльності вже назвали "мистецтвом Франкенштейна".

Читайте також:

У Франції заборонили виставляти трупи напоказ

Шведські вчені представили нову технологію розкладання трупів

З виставки людських органів вкрали легеню курця

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: