Британці вигадали нову божевільну розвагу - літати над басейном

Британці знайшли новий спосіб позбавитися нудьги: чоловіки та жінки розважаються тим, що фотографуються, пролітаючи над басейном.

"Вільне пірнання" / Фото: LeisureDive.com
Серед британців в Інтернеті набула популярності нова божевільна розвага під назвою leisure dive – "вільне пірнання". Прихильники нового способу провести час "зависають" над басейнами з водою і змагаються за те, чиї фотографії вийшли кращими.

В момент стрибка ентузіасту необхідно прийняти таку позу, ніби він просто лежить на пляжі, вперши руки в боки. У цей час спеціальний оператор і повинен встигнути його сфотографувати.

Любителі цієї смішної розваги колекціонують найвдаліші знімки і діють під гаслом Live and let dive, що означає "Живи і дай попірнати".

Виконавцям найкращих стрибків пропонують надіслати свої фотографії на спеціально створений сайт LeisureDive.com.

Як радять на сайті досвідчені норці, головне - надати своєму тілу такого положення, за якого воно буде паралельно водній поверхні. Щоб вистачило часу розмістити тіло в потрібному напрямку, краще стрибати з вежі або з трампліну.

Хоча учасники розваги прагнуть бути оригінальними, найбільш поширені кілька типових поз: рука уперта в бік, дивакуватий вигляд, у другій руці - келих пива, книга тощо. Іноді любителі фігурних стрибків навіть не роздягаються, а пірнають у штанах і навіть піджаках.

Читайте також:

Макака викрала камеру і влаштувала собі фотосесію в джунглях

Фотограф відмовився від наркозу, щоб зняти операцію на своєму серці

У Китаї чиновники намалювали в фотошопі "інспекцію дороги" і зганьбилися на весь Інтернет

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Повʼязані теми:

Наступна публікація