Британка зекономила на двох пластичних операціях і померла

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона зробила дві процедури одночасно.

В англійському місті Норідж мати трьох дітей за порадою лікарів зробила дві пластичні операції одночасно і померла, пише Metro.

Подія сталася 2018 року, однак відомо про неї стало лише зараз. 36-річна британка Луїза Гарві вирішила збільшити груди та підтягнути шкіру живота, бо та стала в'ялою після народження сина. Медики порекомендували їй зробити дві операції одночасно, щоб зекономити гроші. 

Луїзі зробили операцію, і за день її виписали. Однак, за словами матері Луїзи, їй не прописали антикоагулянти, які розріджують кров.

За станом жінки стежили лікарі, але вони не помітили жодних ускладнень. Проте згодом Луїза знепритомніла. Органи не могли впоратися, у серці та легенях утворилися згустки крові. Коли жінка опинилася у шпиталі, то попросила привести до неї дітей. Наступного дня вона померла. Після обстеження виявили, що смерть спричинили ​​тромби, що утворилися у легенях.

Нагадаємо, американка зважилася на пластичну операцію носа перед весіллям і поїхала до Мексики. Під час введення анестезії дівчині пошкодили мозок, через що вона впала у кому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції